Activision’ın popüler FPS oyunu serisi Call of Duty’nin yeni oyunu Call of Duty: Vanguard‘ın hikaye modunu anlatan bir fragman yayınlandı.

Sledgehammer Games ve Treyarch’ın geliştiriciliğini yaptığı yeni Call of Duty oyunu Call of Duty: Vanguard’dan yeni bir fragman yayınlandı.

Fragmanda hikaye moduyla ilgili daha fazla ayrıntı görebiliyoruz. İşte fragman:

Call of Duty Vanguard Hikaye Fragmanı

Call of Duty: Vanguard, 5 Kasım 2021’de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC için çıkışını yapacak.

Call of Duty Vanguard detaylar

Yıllardır dünya şimdiye kadar görülen en büyük ve en ölümcül savaşa katlandı, ancak 2. Dünya Savaşı’nın seyri nihayet değişiyor. Şimdi işi bitirmek ve savaşı seyrini sonsuza dek değiştirmek için seçilmiş birkaç insan yükselişe geçmeli.

Eleştirmenlerin beğenisini kazanan Call of Duty serisi, Call of Duty: Vanguard ile oyuncular, 2. Dünya Savaşı kahramanlarının ve onları bir araya getiren kader olaylarının gözünden küresel savaşı deneyimleyecek. Sledgehammer Games tarafından geliştirilen Vanguard, dünyanın en büyük tehdidiyle yüzleşmek, savaşın kaderini değiştirmek amacıyla günümüzde özel kuvvetler muharebesi olarak bilinen, farklı ülkelerden gelmiş, farklı geçmişlere sahip bir grup askerin yer aldığı ilgi çekici bir hikâye sunuyor.

Bu çelik gibi sinirlere sahip askerlerin olağanüstü yolculuğu boyunca oyuncular, Avrupa’nın Doğu ve Batı Cepheleri, Pasifik ve Kuzey Afrika gibi birçok savaş alanında zafer için savaşırken 2. Dünya Savaşı’nın etkili savaşlarını deneyimleyecekler.

Bu onların hikâyesi. Bu Call of Duty: Vanguard.

Özellikler

Harekat
Pasifik üzerinde it dalaşı, Fransa üzerinde havadan indirme, Kuzey Afrika’daki ilerleyen kuvvetler aracılığıyla Stalingrad’ı bir keskin nişancı hassasiyeti ve patlamasıyla koruyun. Tek kişilik hikâye sizi benzersiz bir küresel ölçekte çarpışmayı içeren, derinlemesine ilgi çekici bir anlatı deneyimine sürükleyecek.

OKUYUN  Yeni Call of Duty oyunu Call of Duty: Vanguard'dan ilk görseller sızdı

Çok Oyunculu
Call of Duty’nin devasa çıkış gününde 16’sı temel Çok Oyunculu için üretilmiş toplam 20 haritanın sunulduğu, kendine özgü silahlı çatışmalarda ve çok oyunculu deneyimde iz bırakırken savaşın seyrini değiştiren öncülerden olun.

Zombiler
Treyarch Studios tarafından geliştirilen ürpertici yeni bir Zombies deneyiminde hortlakların amansız saldırısından kurtulmaya çalışırken cesaretinizi kanıtlayın

Warzone entegrasyonu
Call of Duty: Vanguard, çıkış sonrası yeni ve benzersiz bir Call of Duty: Warzone entegrasyonu ve platformlar arası oynanış, platformlar arası ilerleme ve nesillerr arası oynanış sunuyor.