İlk lansmanından yaklaşık yirmi yıl sonra hala seri ve ek paketler vermeye devam eden Warcraft’ın yeni mobil oyunu geliyor. İşte Warcraft’ın mobil oyunun tanıtım tarihi..

Son zamanlarda zor durumda karşı karşıya kalan oyun şirketi Blizzard, Perşembe günü Twitter aracılığıyla 3 Mayıs Salı günü Pasifik saatiyle saat 10:00’da Reveal.Blizzard.com‘da bir canlı yayın prömiyeri etkinliğine ev sahipliği yapacağını duyurdu. Bu çıkış şirketin mobil cihazlara yaptığı ilk atılım değil, Call of Duty ve Fortnite’ın mobil yapımlarıyla adını daha önceden sektörde duyurmuştu. Oyunun konusunun ne olacağı veya hangi oyun mekaniğinin kullanılacağı konusunda çok az ayrıntı bulunuyor, bu yüzden WoW‘un mobil dünyasına yaptığı en yeni baskında oyuncuları bilgilendirmek için önümüzdeki Salı oyun hakkında bir tanıtım gerçekleştirecek.

Blizzard, World of Warcraft‘ın en son çıkan ek paketinin kullanıcılar tarafından beğenilmemesi ve ardından gelen kullanıcı düşüşü üzerine kullanıcıların ilgisini çekecek yeni bir güncelleme üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Değerli düşüncelerinizi biz Megabayt ekibiyle yorumlarda paylaşabilirsiniz.

 

OKUYUN  Silent Hill Remake, GTA 6 sızıntıları, PS Plus Temmuz oyunları- Megabayt Haftalık Gündem (03.07.2021) - VİDEO