2018 yılında büyük değişikliklerle karşımıza çıkan God of War, diğer oyunlarına göre oldukça uzun bir hikaye ve kısmen açık dünyasının sunduğu yan görevleriyle oyuncuların beğenisini toplamıştı.

God of War Ragnarok’un gelmesini bekleyen oyuncular için henüz bir çıkış tarihi olmasa da oyun ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Eski God of War yaratıcılarından bir tanesi olan David Jaffe, şahsi YouTube kanalında; God of War Ragnarok’un ortalama 40 saatlik bir süreye sahip olacağını söyledi.

40 saatlik oynanış süresi

9 Eylül Perşembe günü gerçekleştirilecek olan PlayStation 5 etkinliğinde, God of War Ragnarok ile ilgili bilgiler göreceğimizi de söyleyen David Jaffe, duymuş olduklarına dayanarak, God of War’ın yaklaşmakta olan devam oyununun ortalama 40 saatlik bir oynanış süresine sahip olacağını söyledi. Bu sürenin sadece hikaye modu için mi yoksa oyunu %100 tamamlamak için mi olduğunu ise bilmiyor. Ancak 40 saatlik bir oynanışı olduğunu belirtiyor.

Jaffe, bu duyduğu bilginin bir kesinlik içermediğini belirtiyor. 9 Eylül Perşembe günü Türkiye saati ile 23.00’da başlayacak olan PlayStation 5 etkinliğinde yeni God of War ile ilgili bir şeyler görebileceğimizi umuyoruz.

OKUYUN  Sony eski konsolların fişini çekiyor! Oyunculara kötü haber...