Sony’nin her ay kullanıcılarına ücretsiz oyunlar dağıttığı PlayStation Plus abonelik sisteminin, Ağustos ayında vereceği ilk oyun belli oldu.

Ağustos ayında PS Plus abonelerine verilecek ilk oyun Hunter’s Arena: Legends oldu. Sony’nin son State Of Play sunumunda gösterilen fantasy bir battle royale oyunu olan Hunter’s Arena: Legends, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için 3 Ağustos’ta çıkacak. PlayStation Plus sahipleri 6 Eylül’e kadar oyunu ücretsiz bir şekilde kütüphanelerine ekleyebilecekler.

Hunter’s Arena: Legends nasıl bir oyun?

Hunter’s Arena: Legends, antik Asya’da geçen dövüş ve savaş odaklı 30 kişilik bir battle royale oyunu. Oyunda kılıç sanatını ve dövüş stillerini kullanan avcılar olarak oynuyoruz. Karşımıza çıkan iblisleri avlarken düşman avcılar ile de karşı karşıya gelebiliyor onlar ile de savaşabiliyoruz. Oyun bizlere toplamda 2 adet battle royale seçeneği sunuyor. Tek başına veya 3’lü takım olarak oynamak.

Ayrıca Hunter’s Arena: Legends toplamda 17 çeşit birbirinden farklı avcı seçeneği içeriyor. Karakterlerinizin silahlarını seçebilecek ve değiştirebileceksiniz. Şu anda oyun, Steam’de %50 indirim ile 16TL’ye satılmakta.

OKUYUN  Sony, PS Store'da ilkbahar kampanyasını başlattı! İşte dikkat çekici indirimler