Dünyanın ve Türkiye’nin en popüler strateji oyunlarından Age of Empires‘ın yeni oyununun sunumu resmen yapıldı. Age of Empires IV‘ün Türkçe dublajlı tanıtım videosu Türk kullanıcıları oldukça mutlu etti.

Türkçe dil desteğiyle gelecek olan Age of Empires IV‘ün yayıncılığını Xbox Game Studios, geliştiriciliğini ise Relic Entertainment ve World’s Edge yapıyor. Geçtiğimiz yıllarda duyurulan oyunun sunumu yapıldı. Birçok oynanış videosu ve geliştirmeye dair aşamaları gördüğümüz sunum Türkçe olarak da yayınlandı.

Bu yılın sonabahar aylarında çıkacağı belirtilen oyun Türkçe dil desteği ile geliyor. Age of Empires IV; PC için Steam üzerinden çıkış yapacak ancak ilk günden Xbox Game Pass’e de eklenecek. Sunumun Türkçe dublajlı halini aşağıda bulabilirsiniz ve oyuna dair tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Sunumda Age of Empires 4 dışında Age II: Definitive Edition ve Age III: Definitive Edition güncellemeleri ile ilgili bilgiler de yer alıyor.

Siz de Age of Empires serisinin yeni oyununu bekleyenler arasında mısınız? Bir dönem internet kafelerde oynarken yaşadığınız Age of Empires anılarınızı Megabayt ekibiyle aşağıya yorum atarak paylaşmayı unutmayın.

OKUYUN  Instagram'da takipleşmeyi kolaylaştıracak özellik