Strateji oyunu Age of Empires, yakın zamanda yeni bir oyun ile karşımıza çıkacak. Age of Empires 4 adıyla çıkacak oyun için yakın zaman önce iki yeni fragman yayınlandı.

Roma, İngiliz, Çin, Rus, Delhi, Moğol, Fransız ve Abbasi İmparatorluğu olarak 8 farklı medeniyete sahip olacak Age of Empires 4’ün ilk fragmanlarından biri Abbasi İmparatorluğu’nun özelliklerini birazda olsa gözler önüne seriyor. Diğer bir fragman ise oyundaki deniz savaşlarının nasıl olacağına dair ufak bir ön bakış sunuyor .

Age of Empires 4’te Abbasi İmparatorluğu:

Relic Entertainment‘in önderliğinde geliştirilen Age of Empires 4’ün oynanışının nasıl olacağı henüz bilinmiyor. Ancak paylaşılan tanıtım videoları, beklentileri karşılayacak türden olduğunu ortaya koyuyor. Yine de Age of Empires serisinin grafik odaklı değil, tema odaklı bir oyun olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Age of Empires 4’te deniz savaşları:

28 Ekim tarihinde PC ve Xbox Cloud Gaming için yayınlanacak Age of Empires 4, iki farklı sürüm halinde piyasaya sürülecek. Oyunun standart sürümü 299 TL iken, Deluxe Edition adlı sürümü ise 399 TL fiyat etiketine sahip. Oyunun Steam’deki listeleme sayfasına gitmek isterseniz, bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

OKUYUN  GTA 6 kripto para entegrasyonu ile gelebilir