Oyun sırasında tuvalete gidip gelmekten bunalan bir YouTuber, ilginç bir çözüm geliştirdi. Basically Homeless isimli YouTube kanalına yüklenen videoda, bir klozet tam işlevsel bir oyun bilgisayarına dönüştürüldü. Evet doğru artık tuvaletinizi yaparken bir yandan da oyun oynayabilirsiniz.

2022-08-07 11_45_35-Window

11 dakikalık bir videoda tuvaletini oyun bilgisayarına dönüştürme sürecini anlatan YouTuber Basically Homeless, akıllardaki en büyük soruyu da cevaplıyor: Neden?

"Tuvaletinizi yaparken oyun oynayabilesiniz diye"

Görünce "Keşke benim olsa" diyeceğiniz tamamen ekrandan oluşan klavye: Tuşlar oyuna göre değişiyor - VİDEO Görünce "Keşke benim olsa" diyeceğiniz tamamen ekrandan oluşan klavye: Tuşlar oyuna göre değişiyor - VİDEO

Bu tip bir projeyi hayata geçirebilmek için sadece bir bilgisayar toplamayı değil aynı zamanda bir porselenin nasıl kesileceği ve sıhhi tesisat ile nasıl çalışılacağını da öğrenmek zorunda kalan YouTuber, oldukça zor bir işi başardı. 

Sonuç olarak, tuvalet deposunun anakartı barındırabilmesi, yeterli miktarda hava akışının sağlanması, PC bileşenlerine su suzmasının önlenmesi gibi birçok felakete yol açabilecek durum çözümlenmiş.

Basically Homeless, sonuç olarak her şeyi düzgünce yaptı ve içerisine kaka yapabileceğiniz bir oyun bilgisayarı ile karşımıza çıktı.