Oyun sırasında tuvalete gidip gelmekten bunalan bir YouTuber, ilginç bir çözüm geliştirdi. Basically Homeless isimli YouTube kanalına yüklenen videoda, bir klozet tam işlevsel bir oyun bilgisayarına dönüştürüldü. Evet doğru artık tuvaletinizi yaparken bir yandan da oyun oynayabilirsiniz.

Windows 11'in ilk büyük güncellemesi Windows 11 2022 (22H2) çıktı! Ne gibi yenilikler geliyor? Windows 11'in ilk büyük güncellemesi Windows 11 2022 (22H2) çıktı! Ne gibi yenilikler geliyor?

2022-08-07 11_45_35-Window

11 dakikalık bir videoda tuvaletini oyun bilgisayarına dönüştürme sürecini anlatan YouTuber Basically Homeless, akıllardaki en büyük soruyu da cevaplıyor: Neden?

"Tuvaletinizi yaparken oyun oynayabilesiniz diye"

Bu tip bir projeyi hayata geçirebilmek için sadece bir bilgisayar toplamayı değil aynı zamanda bir porselenin nasıl kesileceği ve sıhhi tesisat ile nasıl çalışılacağını da öğrenmek zorunda kalan YouTuber, oldukça zor bir işi başardı. 

Sonuç olarak, tuvalet deposunun anakartı barındırabilmesi, yeterli miktarda hava akışının sağlanması, PC bileşenlerine su suzmasının önlenmesi gibi birçok felakete yol açabilecek durum çözümlenmiş.

Basically Homeless, sonuç olarak her şeyi düzgünce yaptı ve içerisine kaka yapabileceğiniz bir oyun bilgisayarı ile karşımıza çıktı.