Türkiye’nin yerli otomobili TOGG, küresel pazarın ilgisini çekmeye son sürat devam ediyor . CES 2022‘ye katılan ve geliştirme sürecini dikkatle sürdüren şirket, önemli bir başarıya daha imza atmayı başardı. Şirket, uluslararası arenada ilk ödülünü almaya hak kazandı.

Gelişmeleri Twitter üzerinden paylaşıp aktaran TOGG, katılımcılar tarafından verilen ödüle layık olduklarını açıkladı. 2300 katılımcı arasından seçilen şirket, CES 2022‘nin “En İyi 20 Marka” listesine adını yazdırdı. Artık üretim için geri sayıma girecek olan TOGG, bu ödülle adından bahsetme fırsatı buldu. CES 2022 kapsamında sundukları proje ve çalışmalar ile ödül alan şirket, geliştirmeleri ile yenilikçi olmaya devam edeceklerini belirtti. TOGG‘un resmi Twitter hesabından paylaşılan ifadeler ise şu şekildeydi:

Sektörünün saygın yayını Exhibitor, 2300 katılımcı arasından “CES’in En İyi 20 Markası”ndan biri olarak Togg’u seçti. Yeni marka kimliğimiz, öncü teknolojilerimiz ve konsept akıllı cihazımızla dünya sahnesine çıktığımız CES 2022 Togg standını online olarak ziyaret edebilirsiniz.

Gemlik tesisindeki çalışmalarına da tüm hızla ilerleyen TOGG, önemli departmanları kurmaya başladı bile. Boya, gövde ve montaj gibi ana tesislerin dış kurulumunu tamamlayan yenilikçi şirket, artık bina içi gerekli donanımları dizmeye başlayacak. TOGG‘un bu yıl içerisinde seri üretime geçmesi tahmin ediliyor.

Değerli düşüncelerinizi yorumlarda biz Megabayt ekibiyle paylaşabilirsiniz.

OKUYUN  "Gerçek mi, oyun mu?" The Matrix Awakens ağızları açık bırakıyor!