Samsung’un bir süredir çalışmalarına devam ettiği katlanabilir telefonu Galaxy Z Fold 3’un temmuz ayında piyasada yerini alması bekleniyor. Tarihi henüz belli olmasa da gelen haberler çıkış tarihine az kaldığını gösteriyor. Satışına az bir süre kalan Galaxy Z Fold 3 modelinin şimdi de render görüntüleri ortaya çıktı.

Birçok analiste göre bu yıl içerisinde Galaxy Z Fold 3 ve Flip 3 modelleri tanıtılacak ancak çıkış tarihi belli olmasa da Galaxy Z Fold 3 modelinin, Snapdragon 888 Pro işlemciyle gelmesi bekleniyor. Bu durumun gerçekleşmesi durumunda ise Snapdragon 888 Pro’yu kullanan ilk akıllı telefon Galaxy Z Fold olacak.

Sızıntılar arasında Galaxy Z Fold 3’ün S Pen desteği içim ikinci nesil Ultra İnce Cam (UTG) kullanacağı bilgisi de var. LetGoDigital, sızıntılarıyla bilinir. İşte bu eki, Galaxy Z Fold 3 modelinin render görüntülerini yayınladı. Galaxy Z Fold 3, Samsung’un ilk ekran altı parmak izi okuyucusuna sahip Galaxy Z Fold modeli olacak. Kesinliği olmasa da yeni modelin 1599 dolar (13 bin 500 + vergi) gibi gibi fiyatı olması bekleniyor. Siz Galaxy Z Fold 3 ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi Megabayt ekibiyle paylaşmayı unutmayın.

OKUYUN  Android'in en tehlikeli mesajlaşma uygulaması hangisi?