Video oyunları oynamayı, en yeni ve en iyi oyunları ve denemeyi, yazmayı seven biri misiniz? Eğer öyleyse dünyanın herhangi bir yerinden yapabileceğiniz ve saatte 60 dolar (555 TL) kazanabileceğiniz bir iş sizi bekliyor.

Üstüne üstlük yarı zamanlı yani haftada sadece 12 saat çalışacağınız bir iş bu. Yani normal bir işiniz olsa bile yapabilirsiniz. Peki nedir bu iş, nasıl başvuru yapılır? İşte detaylar…

Bilgisayar oyunlarını test edeceksiniz

EpicWinApp isimli şirket, bilgisayar oyunlarını deneyip bu ürünler ile ilgili ayrıntılı incelemeler yazmanızı istiyor. Bu inceleme içerisinde kişinin oyun oynarken her bir teknoloji ve aksesuarının performansını, işlevselliğini, etkinliğini ve ürünün verilen parayı hak edip etmediğinin belirlenmesi var.

Eğer işi alırsanız haftada 12 saat çalışacaksınız ve oyun oynarken yazdığınız incelemeler için saat başına 60 dolar kazanacaksınız. Buna ek olarak işe alınan kişi; yeni çıkan oyunlara harcamak üzere aylık 50 dolarlık (yaklaşık 464 TL) bir ek ödenek alacak ve test ettikleri tüm ürünler de onların olacak.

Aranan kriterler neler?

Bu işe başvurmak için istenen bazı kriterler mevcut. Bunlar:

– En az 22 yaşında olmak
– Teknoloji konusunda bilgi sahibi olmak
– İyi seviyede İngilizce yazma yeteneği
– İyi bir internet bağlantısı

Eğer bu kriterleri karşılıyorsanız başvuru yapabilirsiniz. Bunun dışında başvurmak için sizden bir form doldurmanızı istiyorlar. Başvuru soruları ise şöyle:

– Çalışma esnasında sizi etkileyebilecek herhangi bir yaralanma veya tıbbi durumunuz var mı?
– Bu role uygun olmanızı sağlayacak hangi becerilere sahipsiniz?
– Bu pozisyonu isteme nedenleriniz nelerdir?

1 Kasım 2021 tarihine kadar başvurular açık. Başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYIP, sayfanın alt tarafında bulunan formu doldurabilirsiniz.

OKUYUN  Sonunda bu da oldu! Tavuk kovasından oyun konsolu yaptılar