Popüler video akış platformlarından biri olan Netflix, şimdi de kendi yapımlarına özel olarak tasarladığı Netflix shop isimli bir e-ticaret platformu kurdu. Şu an platformda az sayıda ürünün yer alsa da, ileriki zamanlarda ürün çeşitliliğinin artacağı belirtildi.

Artık bir e-ticaret platformuna sahip olan Netflix, kendi yapımlarından esinlenerek oluşturulmuş olan giyim ürünlerine, aksesuarlara veya teknolojik cihazları alabilecekler. Şirketin yaptığı açıklamaya göre Netflix.shop’da sadece özel seri ürünler olacak. Ek olarak platformdaki ürünler, dünyaca ünlü markaların tasarımcıları tarafından tasarlanmış olacak.

Platformda yer alan bazı ürünler

Netflix’teki sevilen animelerden Yasuke, Eden ve Lupin’e ait özel ürünlerin Netflix.shop’da yer aldığı açıklandı. İleriki dönemlerde de Stranger Things ve The Witcher gibi çok ilgiliyle takip edilen içeriklerin ürünlerinin de e-ticaret sitesinde yer alacağı belirtildi.

Satışa çıkarılan ürünlerin fiyatlarına baktığımızda, Yasuke logolu bir t-shirt 30 dolara satın alabilirsiniz. Yasuke temalı bir kolye ise şu anda 95 dolar gibi bir fiyata satılıyor. Siz de Netflix’in e-ticaret sitesini incelemek isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz. Netflix’in çıkarmış olduğu e-ticaret sitesi ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Görüşleriniz Megabayt ekibiyle paylaşmayı unutmayın.

OKUYUN  Eski günlerine geri dönebilecek mi? General Mobile 21 haftaya tanıtılacak!