Acun Ilıcalı‘nın sahip olduğu Exxen platformunda yeni sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkacak Leyla ile Mecnun heyecanla bekleniyor. Türk televizyon tarihinin efsane absürt komedi dizisi Leyla ile Mecnun’un yeni sezon fragmanı da yayınlandı.

TRT 1’de 3 sezon boyunca devam eden Leyla ile Mecnun, Exxen platformunda tekrar hayata dönüyor. Exxen’in YouTube kanalında yayınlanan yeni sezon fragmanı hayranlarını heyecanlandırdı.

İşte yayınlanan Leyla ile Mecnun yeni sezon fragmanı:

Efsane geri dönüyor

“Efsane geri dönüyor” başlığıyla yayınlanan fragmanda, dizinin çekirdek kadrosu ve yeni Leyla da gözüküyor. Henüz dizinin yayın tarihi açıklanmadı. Açıklamaya göre Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonant, Ahmet Mümtaz Taylan ve Cengiz Bozkurt eski karakterlerini yeniden canlandıracak. Leyla rolünde ise Sefirin Kızı ve Masumiyet gibi TV projeleriyle tanınan 29 yaşındaki oyuncu Deniz Işın’ı göreceğiz.

Leyla ile Mecnun setinden yeni görüntüler paylaşıldı

Leyla ile mecnun 2011 yılında başlayıp 2013’te sona ermişti. Henüz yeni sezon yayın tarihi belli olmasa da çok yakın olduğu kesin. Siz de Leyla ile Mecnun’u bekliyor musunuz? Sizce eskisi gibi olabilecek mi? Yorumlarınızı Megabayt ekibiyle paylaşmayı unutmayın.

OKUYUN  Altından daha değerli! Bu metal hırsızların yeni hedefi...