Amerika Birleşik Devletleri’nde bir kadın polisin OnlyFans hesabı olduğu meslektaşları tarafından fark edildi. Memur Melissa Williams bunun ardından polislikten istifa etmek zorunda kaldı.

ABD’nin Colorado eyaletinde görev yapan polis Melissa Williams, meslektaşlarının OnlyFans hesabı olduğunu keşfetmesinin ardından işi bırakmak zorunda kaldığını söyledi. OnlyFans hesabından fotoğraf ve videolar paylaşan ancak bunların meslektaşları tarafından ifşa edildiğini söyleyen kadın polis şöyle söyledi:

“Şoktaydım ve panik halindeydim, çünkü hayatımın bu iki bölümünün iç içe geçmesini asla istemedim.”

Melissa Williams, polislikten ayrılırken 30.000 dolarlık kıdem tazminatı da aldığı belirtildi.

“İşimi yapmayı hiçbir zaman etkilemedi”

28 yıllık bir polis olan Melissa Wiliiams, Mayıs 2020’de OnlyFans hesabı açtı. Kocasıyla birlikte hayatlarını renklendirmek ve tehlikeli bir meslek olan polislikten kurtulmak için bunu yaptığını söyleyen Meliisa Williams, bu hesabın işini yapma yeteneğini hiçbir zaman etkilemediğini söyledi. Hesabın ifşa olmasının ardından ise Williams, “Patronlarım yatak odamı gözetliyormuş gibi hissettim” dedi.

Arapahoe Şerif Ofisi ise bu iddialara yanıt vermedi.

OnlyFans nedir?

2016’da açılan OnlyFans, kullanıcıların erotik içeriğe sahip fotoğraf ve videolarını sattığı ve satın alabildiği abonelik sistemiyle çalışan bir sosyal medya. Onlyfans , herkes kazanabilir mantığı ile tasarlanan ve geliştirilen sosyal medya hizmeti sunan bir web sitesidir. Londra merkezine sahip olan Web sitede , aylık 100 .000 – 1.000.000 dolar arası hatta daha üzerinde para kazandırma imkanı bulunmaktadır. Sitenin mantığı tam olarak , kullanıcılar siteye üye oluyorlar . Üyelik işleminden sonra yayınladıkları video yada fotoğraflardan para kazanabiliyorlar . Üye olan kullanıcı , hayranı olduğu bir kişinin paylaşımlarını görebilmek için , aylık abonelik olan ücretlerini ödemek zorunda kalıyor . Premium hesaplar dışında tabi ki ücretsiz hesaplarda bulunmaktadır. Bu hesapların gönderileri izlemek için yine kart bilgilerinizi girmek zorundasınız. Ne kadar çok fazla aboneye sahip olursanız , o kadar fazla para para kazanma imkanınız oluyor .

OKUYUN  Twitter, para kazanabileceğiniz özellikler için kullanıcı kabul etmeye başladı

“Kocam sayfayı yönetti”

OnlyFans’taki takma ismi Lexi Bella (@the_real_bella_lexi) olan iki çocuk annesi kadın polis, “Kocamla paylaştığımız birçok fotoğraf, özel hayatımızda yıllar boyunca edindiğimiz şeyler. Haftada 60 saate kadar çalışıyordum, bu yüzden çoğunlukla kocam sayfayı yönetti.” dedi.

Polis memuru, Ağustos 2021’de ise patronunun isimsiz bir ihbar aldığını öğrendi. Bu duruma şaşıran Williams, e-posta yoluyla resmi bir şikayet aldığını, bunun üzerine meslektaşlarının kendisi hakkında konuştuklarını, hatta bazılarının OnlyFans hesabına abone olduğunu öğrendiğini söyledi.

“Sinirlendim ve utandım”

Williams yaşananları şöyle anlatıyor:

“Şikayet birdenbire ortaya çıktı. Sinirlendim ve utandım, çünkü ekip arkadaşlarım davranışlarımı araştırmak için ücretli hesabıma nasıl eriştiklerini yazıyordu.”

Bunun üzerine yerel kuvvet ve avukatının 30.000 dolarlık bir kıdem tazminatı paketi hazırladığını belirten Williams, şu an OnlyFans’te polis maaşından daha az bir para olan 4000 dolar gibi bir kazanç sağlıyor.