UFO avcısı Scott C Waring, Dünya’nın 1/5’i büyüklüğünde Güneş’e yakın “siyah üçgen” olarak adlandırdığı bir UFO’yu fark etti.

Son günlerde UFO haberleri ve Pentagon’dan yapılan açıklamalar o kadar arttı ki, Beyaz Saray’ın bahçesine bir UFO inse ve Joe Biden çıkıp uzaylılarla biraz dondurma yerse şaşırmayız. UFO Sightings Daily adlı blog sitesini yöneten UFO avcısı Scott C Waring, güneşin etrafında dolaşan ve UFO olduğunu iddia ettiği şeylerin görüntü ve videolarını paylaştı. Gördüğü ve uzay aracı olduğunu iddia ettiği şeye “siyah üçgen” adını verdi.

Dünya’nın büyüklüğüyle karşılaştırması

Waring, siyah üçgen UFO’nun gezegenimizin boyutunun yaklaşık 1/5’i kadar olduğunu, bunun onu akıl almaz derecede büyük yapacağını ve bir tür yeni nesil ısıya dayanıklı malzemeye sahip olduğunu söylüyor.(Güneş’e bu kadar yakınken normal olarak)

Helioviewer güneşin fotoğraflarını çekerek bunları birleştiren ve bize yıldızımızla ilgili detaylı bir bakış sağlar. Bu görüntüler için kullanılan uydular arasında NASA’nın kendi Güneş Dinamikleri Gözlemevi (SDO) ve Avrupa PROBA-2 uydusu ve daha fazlası yer alıyor. Waring şöyle açıkladı: ” O zamandan beri… Bunu izliyorum, dünya çapındaki astronomik kuruluşlara e-postalarda soruyorum, ancak bir kez bile yanıt alamadım “.

OKUYUN  Starlink uydularını çıplak gözle görmenizi sağlayan yeni uygulama!