Google’ın Pixel serisine eklenecek Pixel 6’dan görseller sızdırıldı. Sızdırılan görsellerden anlaşılacağı gibi Google Pixel 6 serisinin ön tarafında tek delik tasarıma sahip bir ekranla gelecek. Arka tarafında ise kullanıcıları farklı bir kamera kurulumu bekliyor.

Serinin tasarımı netleşiyor

Yeni seride, bir uçtan diğer uca devam eden kamera modülü, ana lens ve yardımcı sensörler var olacak. Telefonun arka tarafındaysa, büyük ihtimal ile çift kamera kurulumu olacak.

Pixel 6 Pro’da ise üçlü kameranın yer alması bekleniyor ancak kameraların çözünürlükleri hakkında şimdilik net bir bilgi bulunmuyor. Gelen bilgilere göre Pixel 6; siyah kenar, arka tarafındaysa yine siyah renk köprü tasarımı, beyaz alt arka bölüm ve üst arka tarafındaysa turuncu renkte bir ‘G’ logosuyla gelecek.

Pixel 6 Pro’ya baktığımızda, görseldeki gibi 2 renk seçeneğiyle kullanıcılarıyla buluşacak. Tanıtım tarihiyle ilgili net bir tarih henüz bulunmuyor. Gelen bilgiler arasında koronavirüs nedeniyle lansmanın ertelenebileceği belirtiliyor ancak 2021’in Ekim ayında piyasadaki yerini alabileceği belirtiliyor. Siz Pixel 6 serisiyle ilgili ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi Megabayt ekibiyle paylaşmayı unutmayın.

OKUYUN  Yemeksepeti hacklendi! Kullanıcıların hangi bilgileri korsanların eline geçti!