Acun Ilıcalı‘nın sahibi olduğu video akış platformu Exxen, ücretsiz oluyor. Yapılan açıklamaya göre Exxen, Ramazan Bayramı süresince herkese ücretsiz olacak. Şirket pandemi döneminde bayramı evde geçiren kullanıcılara platformu görmesi için yardımcı olurken yeni kullanıcıları da kendine çekmeye çalışacak.

Acun Ilıcalı duyurdu

Sosyal medya hesaplarından açıklama yapan Acun Ilıcalı, dijital içerik platformunun 12, 13, 14, 15 Mayıs günleri arasında ücretsiz olacağını söyledi. Ilıcalı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Exxen’den herkese harika bir Bayram Sürprizi. İster Türkiye’de ister yurt dışında olsun isteyen herkes, Exxen’i 12, 13, 14, 15 Mayıs günleri yani Bayram Haftası süresince ücretsiz izleyebilecek. Siz de hemen exxen.com’a girin, Bayram Sürprizi’nden yararlanın, benzersiz Exxen Dünyasının keyfini doyasıya yaşayın. İyi Bayramlar.”

Exxen’i ücretsiz olarak denemek istiyorsanız platforma üye olmanız yeterli. Üyelik sürecinde cep telefonu numaranızı ve e-posta adresinizi isteyen Exxen, daha sonra herhangi bir kart bilgisi sunmaya gerek kalmadan aboneliğinizi başlatıyor. Otomatik olarak reklamlı bir paket sunan şirket, bu konuda ücretli üye olana kadar değişiklik yapmanıza müsaade etmiyor.

Exxen’in en öne çıkan yapımları ise Konuşanlar, Tolgshow Filtresiz, Sihirli Annem, Hükümsüz ve elbette Survivor. Exxen’in sitesine gitmek için tıklayın.

OKUYUN  Sevilen dizi Avrupa Yakası'nın, Exxen'e gelebileceği iddia ediliyor