BİM zincir marketleri bu yeni gelecek oyuncu ekipmanları ile oldukça ilgi çekecek. 25 Eylül BİM Aktüel ürünlerine baktığımızda HP OMEN oyuncu ekipmanları ve birçok diğer oyuncu ekipmanı satışa sunulacak.

Uygun fiyatlı oyuncu ekipmanı satın almak isteyen oyuncular, BİM marketlere akın edecek. Çünkü 25 Eylül BİM Aktrüel ürünleri arasında HP’nin OMEN oyuncu ürünleri oldukça dikkat çekiyor.

HP Omen oyuncu ekipmanları

HP Omen 800 Kulakklık 379 TL gibi oldukça uygun fiyattan satışa çıkacak. Bu kulaklık 53mm sürücülere sahip, örgülü kablo , gizli mikrofon ve ayarlanabilir kafa bandı da kulaklığın diğer özellikleri.

Omen 17 oyuncu sırt çantası da yine 279 TL gibi iyi bir fiyattan satışta olacak.

HP Omen 100 fare matı (Mouse pad) son HP Omen ürünü olarak karşımıza çıkıyor. 4mm kalınlıktaki mouse pad 30×36 boyutlarında.

Polosmart marka oyuncu ekipmanları

HP Omen dışında Polosmart markasının uygun fiyatlı oyuncu ekipmanları da BİM marketlede olacak. Kablosuz PS4 kontrolcüsü 159TL, PS3-PC kablosuz kontrolcü 69.90TL, fanlı mobil kol 49.90TL, standart mobil kol 24.90TL fiyatlarla satılacak.

Polosmart Phoenix kablolu RGB oyuncu kulaklığı 149 TL, Polosmart RGB mouse pad 79,90 TL, 12000DPI RGB kablosuz oyuncu faresi 149 TL, aydınlatmalı oyuncu notebook soğutucusu ise 99,90 TL fiyattan satışta olacak.

Diğer taraftan bugüne kadar belirli dönemlerde BİM raflarında satılmış Drone modelleri yeniden bir araya geliyor. Tasarımları az çok birbirine benzeyen SkyMaster, SpaceMaster, Zoom Pro, AirMaster, Voyager modelleri 229TL tek fiyata sahip. WiFi, otomatik takla, havada sabitleme, otomatik kalkış-iniş gibi ortak özellikleri mevcut.

OKUYUN  Twitter, Reddit benzeri 'Downvote' düğmesini test etmeye başladı