Çok konuşulan iddialar doğru çıktı ve Amazon Prime üyelerine özel Battlefield 1 ücretsiz olarak dağıtılmaya başladı. Üstüne üstlük 2 Ağustos’ta da Battlefield V‘in ücretsiz olarak dağıtılacağı açıklandı.

EA ve DICE ortaklığıyla milyonlarca satan Battlefield serisi, son olarak Battlefield 1 ve Battlefield V oyunlarıyla oyuncuların karşısına çıkıt. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Battlefield 2042 ise henüz çıkışını yapmasa da büyük heyecan yarattı.

Geçtiğimiz günlerde sızıntılarıyla ünlü Tom Henderson, Battlefield 1’in bu hafta ücretsiz dağıtılacağını söylemişti. Bu haber doğru çıktı. Hatta yanında bir de Battlefield 5 bonusu da var. Battlefield 1, Amazon Prime Gaming üyelerine özel tamamen ücretsiz oldu. Amazon Prime Gaming üyeleri, Battlefield 1’i oynamak için kendilerine sunulan kodu Origin üzerinden kullanarak oyunu kütüphanelerine ekleyebilirler.

Battlefield 1 nasıl ücretsiz olarak alınır?

1- İlk önce Battlefield 1’in Prime Gaming sayfasına buraya tıklayarak gidebilirsiniz. Üye girişinizi yaptıktan sonra aşağıda görünen “Kod Talep Edin” butonuna basın.

2- Karşınıza çıkan kodu kopyalayın ve bilgisayarınızda yüklü olan Origin uygulamasına tıklayın. Yüklü değilse buraya tıklayarak indirin.

3- Sol üstten Origin>Redeem Product Code kısmına girin. Açılan kutucuğa kodu kopyalayın.

Battlefield 1’i aldınız değil mi? Bir sürpriz daha var çünkü Battlefield V, 2 Ağustos’ta Amazon Prime üyelerine özel ücretsiz olacak. Kaçırmayın deriz.

OKUYUN  Yalanlarınızı hazırlamaya başlayın! Among Us'a yeni modlar geliyor