Epic Games her hafta ücretsiz oyunlarla oyuncuları mutlu etmeye devam ediyor. Epic Games’in bu ay vereceği oyun Galactic Civilizations III erişime açıldı.

40 TL değerindeki oyun ücretsiz

Epic Games bu hafta 40 TL değerindeki oyun Galactic Civilizations III’ü ücretsiz yaptı. Strateji türündeki oyun platformda tamamen ücretsiz oldu. 20 Ocak 2022 saat 19:00’a kadar bu oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyun kütüphanenize ekledikten sonra sonsuza kadar sizin olacak.

Galactic Civilizations III mağaza sayfasına gitmek için tıklayın

Ayrıca Epic Games’in haftaya vereceği ücretsiz oyun da açıklandı. 20 Ocak 19:00’da erişime açılacak ücretsiz oyun Relicta olacak.

Oyun Hakkında

Bir gün insanlar uyandıklarında galakside yalnız olmadıklarını öğrenseydi ne olurdu? İnsanlar uzaya açılarak kendi tarihlerine ve gayelerine sahip olup adlarını duyurmak isteyen diğer uzaylı uygarlıklarını keşfediyor. İnsan, Drengin, Altarian ve çok daha fazlası arasından kendi ırkını seç ve bugüne kadarki en büyük 4X strateji oyunlarından birinde uygarlığına altın çağını yaşat!

Yeni ve gizemli kaynaklardan gelen tehditlerle yüzleşirken ve zorlukların üstesinden gelirken yeni teknolojileri araştır, yıldız gemileri tasarla ve yeni dünyaları kolonileştir. Ticaret görüşmeleri ve antlaşmalar yap, savaş aç, düşmanlarına karşı casusluk yap ve sıra dışı vatandaşlar yarat. Amacına ulaştıktan sonra her biri kendi tarihine, teknoloji ağacına, gemi bileşenlerine ve daha fazlasına sahip olan çok sayıda uzaylı uygarlığından biri olarak tekrar oyna.

Galactic Civilizations III şimdi Crusade ve Retribution genişletmeleriyle paket hâlinde geliyor ve daha büyük bir oynanış deneyimi için Mega Events eklentisini içeriyor! Bugün galaktik liderlerin arasına katıl ve şu soruya yanıt ver: Galaksiye nasıl hükmedeceksin?

Galactic Civilizatons III Sistem Gereksinimleri

Minimum:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10 / 8.x / 7
İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo / AMD K10 Dual-Core
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB DirectX 10.1 Video Card (AMD Radeon HD5x00 Series / Nvidia GeForce 500 Series / Intel HD 4000 or later)
DirectX: Sürüm 10
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 12 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card

OKUYUN  Epic Games'in bu haftaki ücretsiz oyunu indirmeye açıldı!

Önerilen:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10 / 8.x / 7
İşlemci: 2.3 GHz Intel Core i5 Processor or Equivalent
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: 1 GB DirectX 10.1 Video Card
DirectX: Sürüm 10
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card