Nokia, yeni bir kablosuz kulaklık olan "Power Earbuds Lite" ı duyurdu. tam şarj ile 5 saat, kutusuyla birlikte 35 saate kadar kullanım imkanı verilen bu kulaklık, fiyatıyla tüketicileri memnun ede...

GeForce RTX 4090, RTX 3090’dan iki kat daha hızlı olacak GeForce RTX 4090, RTX 3090’dan iki kat daha hızlı olacak

Nokia, yeni bir kablosuz kulaklık olan "Power Earbuds Lite" ı duyurdu. tam şarj ile 5 saat, kutusuyla birlikte 35 saate kadar kullanım imkanı verilen bu kulaklık, fiyatıyla tüketicileri memnun edecek gibi görünüyor. Kablosuz kulaklıkların Türkiye pazarına gelip gelmeyeceği ise şuan için bilinmiyor.

Finlandiyalı teknoloji şirketi Nokia, düzenlediği bir etkinlikte "Power Earbuds Lite" adlı yeni kablosuz kulaklığını duyurdu. Tasarımı henüz tartışılmamış olsa da, makul fiyatlı bir kulaklık, tüketicilerin teknik gereksinimlerini karşılayabilecek gibi görünüyor. Nokia'nın açıklamasına göre, şirketin yeni kablosuz kulaklığı 6 mm grafen sürücüye sahip. Özel olarak tasarlanmış kulak tıkaçlarının yardımıyla Power Earbuds Lite'ın uzun süreli kullanımda ağrı ve rahatsızlığı ortadan kaldırması bekleniyor. Kablosuz kulaklık, cebinize kolayca koyabileceğiniz bir kutu ile birlikte geliyor ve siyah, beyaz ve mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile satın alınabilir.

Nokia Power Earbuds Lite ile tanışın

Nokia'nın yeni kablosuz kulaklık seti IPX7 sertifikasına sahip. Bu sertifika, kulaklığın su geçirmez olduğu anlamına gelir. Nokia Power Earbuds Lite’ın şarj kutusu, 5 saate kadar sürekli olarak kullanılabilen 600 mAh pil içerir ve şarj kutusu 35 saate kadar dayanabilir. Kullanıcı, USB Type-C bağlantı noktası üzerinden şarj edilen kablosuz kulaklığı, kulaklıktaki dokunmaya duyarlı kısım aracılığıyla kontrol edebilir. Nokia Power Earbuds Lite'ın fiyatı 50 $ olarak açıklandı. An itibarıyla Hindistan pazarında satışa sunulan ürünün Türkiye'ye gelip gelmeyeceği ise şu an için bilinmiyor.