Dünyanın en önemli motor sporları organizasyonu olan Formula 1'in, 2021 sezonu için nefesler tutuldu. Netflix merakla beklenen "Drive To Survive" üçüncü sezonu için müjdeli haberi verdi.Net...

Dünyanın en önemli motor sporları organizasyonu olan Formula 1'in, 2021 sezonu için nefesler tutuldu. Netflix merakla beklenen "Drive To Survive" üçüncü sezonu için müjdeli haberi verdi.

Netflix şovu olan Drive To Survive, Formula 1 hayranları tarafından büyük beğeni topluyor ve bir hayli ilgi görüyor. Bu çalışma Formula 1'in normalde fazla görünmeyen / gizli kalan arka planını ortaya çıkarıyor ve aynı zamanda yarışçının kişisel yaşamına da değiniyor.   Drive To Survive, genç pilotların bu zorlu spordaki deneyimlerini gözler önüne seriyor ve gelecek nesillere örnek oluyor. 19 Mart'ta üçüncü sezonuyla geri dönecek olan yapım için nefesler tutuldu. Severek izlenen yapım, sporun sadece bizlerin gördüğü ana yarışlardan ibaret olmadığını açık bir biçimde ortaya koyuyor. İşte Formula 1 yapımının bu kadar çok sevilmesinin ardında bu yer alıyor. F1 yarış hayranları, arabanın temel zorluklarını, arkasındaki siyasi adımları ve inanılmaz geliştirme sürecini görmek istiyor. Drive To Survive, bu konudaki en güncel kaynaktır.   Netflix gerçek Formula 1 pilotlarını kızdırdı. Drive To Survive şovunun, üçüncü sezon gerçekten heyecan verici olacağının sinyallerini şimdiden verdi. Drive To Survive serisinin resmi sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Drive To Survive Fragman: