Microsoft, Dosya Gezgini'nde 'Dosya Önerileri' adlı bir sistemi test etmeye başlıyor. Çok erken bir aşamada olan yeni özellik kullanıcılara dosya önerilerinde bulunacak.

Bir blog gönderisinde şirket, mevcut sürümün yalnızca Windows 11 Insider Preview Build 23403 güncellemesini yüklemiş olan kullanıcılar tarafından kullanılabileceğini ve yalnızca bir Azure Active Directory hesabıyla oturum açtıysanız çalışacağını söylüyor.

Google yapay zekasının fotoğraf oluştururken sadece siyahi insanları kullanmasının ardında yatan hata bulundu! Google yapay zekasının fotoğraf oluştururken sadece siyahi insanları kullanmasının ardında yatan hata bulundu!

windows 11 dosya

Microsoft, bu özelliğin "geri bildirimleri izlemeyi ve herkese sunmadan önce nasıl çalıştığını görmeyi" planladığını söylüyor, bu nedenle özelliğin kullanıcı yararına kötü olabileceğine dair bazı izlenimler mevcut. Ancak kullanıcılar istediğinde bu özelliği devre dışı bırakabiliyor.

23403 güncellemesi, Dosya Önerileri'nin yanı sıra birkaç ilginç test daha ekliyor. Basitleştirilmiş ve Geleneksel Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Portekizce ve İspanyolca dahil olmak üzere daha fazla dili desteklemek için Windows'un Canlı Altyazı sistemini genişletişmeye başlandı.

Editör: Enes Sapmaz