The Division'ın yeni oyunu askıya alındı! The Division'ın yeni oyunu askıya alındı!

Stray, çıkışının üzerinden bir hafta geçti ve oyun dünyasını beklenmedik bir şekilde kasıp kavurdu. 

Cyberpunk bir dünyada maceralara atılan bir kedi olarak oynadığımız Stray, hikayesi bakımından biraz kısa. Ancak siz yine de oyunu hemen bir kenara atmayın çünkü modcular boş durmuyor. Artık Stray’i bir köpek olarak oynayabilirsiniz.

Stray’in köpek modu Crubino tarafından hazırlandı. Bu ismi daha önce Stray’i Garfield olarak oynayabileceğiniz bir mod aracılığıyla da duymuş olabilirsiniz. Şimdi ise sırada köpekler var.

Ekran Resmi 2022-07-26 15.40.41

Yeni modu yüklerseniz isimsiz kedimizin tavırları yerinde kalırken, vücudunun yerini bir Fransız Bulldog'unki alacak. Bununla birlikte miyavlama tuşuna bastığımızda ise artık havlamasesleri duyacağız. Crubino, modu biraz daha geliştirmek istediklerini ve ileride köpeğimiz Frenchie’nin rengini değiştirme seçeceğini de ekleyeceklerini duyurdu.

Stray’i PC üzerinden oynuyorsanız ve kedinizin yerine bir köpek ile devam etmek istiyorsanız bu modu buraya tıklayarak Nexus Mods üzerinden indirebilirsiniz.

Stray şu anda oldukça popüler ve eş zamanlı oyuncu konusunda hala en tepelerde yer alıyor. Oyun lansman gününde bir ara 63.000 anlık aktif oyuncuya ulaştı.

Ayrıca buraya tıklayarak Stray oyununda rahat etmenizi sağlayacak ipuçlarını da görebilirsiniz.

Editör: Burak Karahan