Kedinizin oyuncaklarından sıkıldığını mı hissediyorsunuz? İşte tüylü dostunuza alabileceğiniz birbirinden farklı 4 oyuncak... Bir kedi sahibi olarak evcil dostunuzun mutluluğu sizin için çok mu anlam taşıyor? Kedinize alabileceğiniz farklı oyuncaklar mı arıyorsunuz? İşte hareketli oltasından ve çıngıraklı toplarından bıkmış kedinize alabileceğiniz birbirinden farklı hediyeler...

Hareketli balık: Anyutai

Balık hareketlerini taklit edebilen hareketli oyuncak Anyutai, kedinizin avcı iç güdüsünü ortaya çıkaracak. Dış astarını yıkanabilen ve ses çıkarabilen bu balık, kedinize alabileceğiniz en yorucu hediyelerden biri olacak. USB kablosuyla şarj olan Anyutai'nin fiyatı ise sadece 99 TL. Hareketli balık oyuncağı Anyutai'ye buradan göz atabilirsiniz.  

Kedi halteri: Trixie

Kedi otlu halter Trixie, kedinizi kendinden geçirecek. 13 cm boyunda olan Trixie, kedi otu içeriğiyle kedinizi sakinleştirecek ve kedinizin gelişimim sürecinde büyük bir rol oynayacak. Tüylü dostunuz tarafından gün boyu dişlenecek bu halterin fiyatı ise sadece 45,87 TL. Kedi halteri Trixie'ye buradan göz atabilirsiniz.  

Lazer oyuncak: MAYIO

  Kedinizi evde tek bıraktığınızda canının sıkıldığını düşünüyorsanız bu hediye tam evcil dostunuza göre. Fiyatı 353 TL olan bu oyuncak, 15 dakikada bir kendini aktif ederek çevresine lazer tutar. Ayrıca kedinizi korkutmayacak sessiz bir motora sahip olan lazer oyuncak MAYIO, 4 adet AA pil veya USB kablosuna bağlı olarak çalışabilir. MAYIO lazer oyuncağına buradan göz atabilirsiniz.

Fare yakalama oyunu: BUFFER

Kediniz bu fareyi yakalayabilecek mi? Yakalanınca otomatik olarak başka bir deliğe kaçan bu fare, kedinizin her türlü muamelesine dayanacak şekilde üretildi. Açma kapama tuşuna iki kere basıldığında kedinin dikkatini çeken sesler çıkaran BUFFER fare oyunun fiyatı ise 181,88 TL. Fare oyunu BUFFER'a buradan göz atabilirsiniz.   Değerli düşüncelerinizi biz Megabayt ekibiyle yorumlarda paylaşabilirsiniz.