Avustralyalı şirket CopterPack , ikinci nesil CopterPack isimli jetpack ve helikopter birleşimi hava aracını çalışır halde gösterdiği bir video yayınlandı.

CopterPack Gen2, pilotun her iki tarafında, her biri bir rotor kanadı içeren ve kendi kendini dengeleyen bir otopilot ve hafif, karbon fiber yapıya sahip iki yuvaya sahip. Araç tamamen elektrikli yapıda. 

Emeklilik sistemi tamamen değişiyor! Prim gün sayısı eşitleme nasıl işleyecek? Emeklilik sistemi tamamen değişiyor! Prim gün sayısı eşitleme nasıl işleyecek?

İşte Copter Pack Gen2 için yayınlanan tanıtım videosu:

Şirket kısa süre önce, uçuş ve uçuş dinamikleri sırasında stabilize etme kabiliyetini değerlendirmelerine izin veren bir testi tamamladı. İlk nesil ilk olarak geçen yıl mayıs ayında uçuş yaparken ortaya çıkmıştı.

Ne yazık ki, şirketin web sitesi ve sosyal medya hesapları çok fazla detay paylaşmıyor. Ürünün genel satışa ne zaman sunulacağına dair bir açıklama mevcut değil. Ancak şirket kendilerine Binance Coin bağışlamaları için insanların girişime katkıda bulunabileceği bir cüzdan adresi veriyor. Cüzdan adresi yayınlanan videonun açıklama kısmına eklenmiş.