Oyunculara verdiği yüzlerce ücretsiz oyun ile şüphesiz birçok insanın gönlünü kazanan Epic Games, yeni ücretsiz oyunları oyuncularla buluşturmaya devam ediyor.

Nier: Automata animesi harika gözüküyor! Çıkış tarihi belli oldu - VİDEO Nier: Automata animesi harika gözüküyor! Çıkış tarihi belli oldu - VİDEO

Epic Games'in bu haftaki ücretsiz oyunları Spirit of the North ve The Captain 15 Eylül (bugün) saat 18:00'dan itibaren ücretsiz olarak erişime açılıyor. Siz de bu oyunları erişime açıldıktan sonra ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz. Oyunlar bir kez kütüphanenize eklediğinizde sonsuza dek sizin olacaklar.

2022-09-15 15_16_57-Window

Ayrıca unutmadan geçtiğimiz haftanın ücretsiz oyunu Hundred Days şu anda indirmeye açık durumda. Onu da almayı unuttuysanız elinizi çabuk tutun.

İşte Epic Games'te bu hafta verilecek ücretsiz oyunların detayları ve mağaza linkleri:

Spirit of the North (Normal fiyatı 33 TL)

19c996b3dad90e7bd7fad2c1020d1517a2c0d026

İzlanda'nın muhteşem manzaralarından esinlenerek yapılan Spirit of the North, üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan bir macera oyunu. Sıradan bir kırmızı tilki ile oynadığımız oyunda Kuzey Işıkları'nın koruyucusu olan dişi bir ruh tilkisinin hikayesine tanık olacaksınız.

Herhangi bir diyalog içermeyen oyunda oyuncular hikayeyi ve bulmacaları, muhteşem manzaraları takip ederek ve anlamlar çıkarak takip edecek. 

The Captain (Normal fiyatı 33 TL)

EGS_TheCaptain_Sysiacgames_S1_2560x1440-b58c40c02e67f0e2317a62c4b51d5c9f

Galaksinin bir ucundan öbür ucuna gidip hızla eve dön. Yeni arkadaşlar edin. Yeni düşmanlar da. Herkesi kurtaramayacaksın. Geride kimi bırakacaksın? Yol boyunca hangi uygarlıkları kurtarıp hangilerini yok edeceksin? Tüm kararlar sana ait.

Uzay teknolojisinden bihaber bir uygarlığa müdahale edecek misin? Gizli bir uzay üssünde yatan korkunç sırrı keşfedecek misin? Ölmekte olan bir yaşam formunun beynini kendi halkına götürecek misin? Yoksa onu kendi gemini geliştirmek için mi kullanacaksın?