Apple’ın son nesil amiral gemisi iPhone 12 Pro Max, bugün itibarıyla Türkiye’den ön siparişe açıldı. İşte fiyatı!https://www.youtube.com/watch?v=65JrtwtTOdc Apple’ın iPhone 12 Pro Max mo...

WhatsApp yeni özelliğiyle yine mutlu edecek! 'Rahatsız etme' modu için yenilik WhatsApp yeni özelliğiyle yine mutlu edecek! 'Rahatsız etme' modu için yenilik

Apple’ın son nesil amiral gemisi iPhone 12 Pro Max, bugün itibarıyla Türkiye’den ön siparişe açıldı. İşte fiyatı!

Apple’ın iPhone 12 Pro Max modeli bugün itibarıyla ön siparişte. Cihazın fiyatı ise hayli dudak uçuklatıyor. iPhone 12 Pro Max tam 19 bin 999 TL. Devasa boyutuyla adeta telefon değil tablet diyebileceğimiz iPhone 12 Pro Max, 6.7 inç ekranıyla geliyor. Grafit,gümüş, altın ve pasifik mavi renk seçeneklerine sahip iPhone 12 Pro Max’ın “en ucuz” modeli 128 GB depolama alanıyla geliyor. 128 GB,250 GB ve en fazla 512 GB depolama ile gelecek iPhone 12 Pro Max, SSD ile birlikte geliyor desek yalan söylemiş sayılmayız. Oldukça geniş bir depolama alanı sunan iPhone 12 Pro Max ile depolama alanı probleminiz olmayacağını söyleyebiliriz.

iPhone 12 Mini

Küçük ekran severlere nihayet kulak veren Apple, iPhone 12 Mini modelini de bugün itibarıyla ön siparişe açtı. Tasarım tarafına renk katmak için beyaz, mavi,siyah, yeşil ve kırmızı seçeneklerine yer veren Apple, satılan her kırmızı iPhone 12 modeli ile Covid-19 ile mücadeleyi destekleyebileceğinizi ifade ediyor.

iPhone 12 Mini fiyatı ne kadar?

iPhone 12 Mini’yi en uygun fiyatla almak isterseniz 64 GB modeli için 9 bin 999 TL’yi gözden çıkarmanız gerek. 64 GB, 128 GB ve 256 GB seviyelerinde depolama alanı seçeneğiyle de iPhone 12 Mini almak mümkün.

iPhone 12 Pro Max ne zaman gelecek?

Bugün itibarıyla ön siparişe açılan iPhone 12 Pro Max ve iPhone 12 Mini’nin 10 gün sonra stoklara gireceğini söylememiz mümkün. Apple’ın sitesindeki verilere göre İstanbul’da oturan bir kullanıcı siparişine 28 Aralık- 4 Ocak tarihleri arasında kavuşabilecek.

Şarj aleti yok

iPhone 12 serisinin kutusunun oldukça “hafif” olduğunu zaten biliyoruz. Kutu içerisinde şarj cihazı bulundurmayan Apple, yalnızca USB-C Lightning kablosu veriyor. Şarj aleti ya da kulaklık beklememiz gerektiğini söyleyelim.