Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram logo değişikliğine gitti. İşte yeni logosuyla Instagram... 5 yıl gibi uzun bir aradan...

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram logo değişikliğine gitti. İşte yeni logosuyla Instagram... 5 yıl gibi uzun bir aradan sonra logo değişikliğine giden Instagram, yeni logosuyla sosyal medyada espri başlıkların biri oldu. Yeni logosunda çok bir değişikliğe başvurmayan Instagram, yeni logosuna daha çok renk katıp kullanıcıların beğenisine sundu.

İşte Instagram'ın yeni logosu;

6 Ekim 2010 tarihinde ilk defa kullanıcılarıyla buluşan Instagram, toplamda 6 kere logo değişikliğine gitti. Instagram, kullanıcıların çeşitli medya içeriklerini yükleyip paylaşmasına izin verir. Ayrıca bu medya içerikleri filtrelerle, Hashtag'ler ve coğrafi etiketleme ile düzenlenebilir ve gönderiler herkese açık olarak veya önceden onaylanmış takipçilerle paylaşılabilir. Değerli düşüncelerinizi biz Megabayt ekibiyle yorumlarda paylaşabilirsiniz.