Merakla beklenen AirPods 3 modeline ait resimler internete sızdırıldı. Popüler bir model olacağı söyleniyor. 52audio adlı internet sitesinde paylaşılan kulaklığın tasarımını gördük.

Ortaya çıkan iddialarda olduğu gibi, kulaklık tasarımı AirPods Pro’ya benziyor. Silikon uçlara ve hacmi AirPods Pro’dan daha küçük olduğu göze çarpıyor. Kulak içi tasarıma sahip AirPods 3 modelinde şarj kılıfının da ufaltıldığını görüyoruz.

AirPods Pro ile aynı ses kalitesine sahip olduğu söylenen yeni modelin aktif gürültü azaltma ve şeffaflığa sahip olması beklenmiyor. Kulaklığın aynı zamanda mekansal ses desteği de sağlayacağı söyleniyor. Dinamik kafa izleme fonksiyonu ile bir film veya video izlerken, mekansal ses kullanıcıyı çevreleyerek, insanlara sesin her yönden geldiğini hissettirerek sinema salonununkine benzer bir ses deneyimi hissi uyandıracak. Havalandırma delikleri basıncı dengelemeye yardımcı olduğu için kulaklıkların rahat bir müzik deneyimi sağlayacağı söyleniyor. Kulaklığın pil performansının ne olduğu bilinmiyor.

AirPods 3 piyasaya ne zaman çıkacak?

Önümüzdeki ay yeni nesil AirPod’ların piyasaya sürüleceği söyleniyor. Yabancı kulaklıkların satış fiyatının 150 ABD doları olduğu söyleniyor. 2.000 TL’den kulaklıkların Türkiye’de satılması muhtemel gözüküyor.

OKUYUN  Amazfit ZenBuds uyku kulaklıklarının Türkiye'de satış fiyatı belli oldu