Hiç Krusty Crab’te bir hamburger yemek istediniz mi? Artık SpongeBob, Squidward ve diğer Bikini Bottom sakinlerini iş başında izleyebileceksiniz… Bir su altı solunum cihazına ihtiyacınız olmadan Youtube’dan Cuma günleri yayınlanan 360 derecelik videoyu izleyerek SpongeBob evrenine dalış yapabileceksiniz.

Nickelodeon Digital, izleyicilerin SpongeBob’un sevilen iş yeri Krusty Krab’ın farklı alanlarını keşfetmelerine olanak tanıyan animasyon videoyu oluşturmak için Brooklyn merkezli animasyon stüdyosu Cartuna ile işbirliği yaptı. 360 derece videolar ile hayranlarına en sevdiği çeşitli sahneleri canlandırıyorlar ve izleyicilerin bu sahnelere yeni bir perspektiften bakmalarını sağlıyor. bu sahnede izleme açısını ve orijinal sahnede olmayan karakterleri kontrol edebiliyorsunuz.

İzlemek için buraya tıklayınız

Süngerbob hakkında daha fazla bilgi edinebileceksiniz.

2020’de SpongeBob seslendirme sanatçısı Tom Kenny, korona virüs yüzünden bazı projelerinde sorunlar olduğunu severlerine aktarmıştı.
“Çizgi filmler, küresel olarak tüm kültürlere çoğu popüler kültürden daha iyi tercüme edilebiliyor,” dedi Kenny. “Bence bu yüzden mem kültürü tarafından bu kadar benimsendi.”

En son SpongeBob SquarePants uzun metrajlı filmi The SpongeBob Movie: Sponge on the Run, 4 Mart’ta CBS’de Tam Erişim ve isteğe bağlı video hizmetlerinin yanı sıra Coral Camp: SpongeBob’s Under Years’ın ilk altı bölümü ile birlikte geliyor. Coral Camp şovu popüler karakterleri çocukluklarını öne çıkarıyor ve nasıl tanıştıklarını anlatıyor.

OKUYUN  iPhone 13 çıkmadan, iPhone 14 ile ilgili bilgiler geliyor