Cameron Diaz oyunculuğa Netflix'te geri dönüyor! Cameron Diaz oyunculuğa Netflix'te geri dönüyor!
Hyundai, sürpriz bir karar alarak yeni minivanı Staria'yı Türkiye'de satışa sundu. İşte tasarımıyla çok dikkat çekecek Hyundai Staria'nın özellikleri ve Türkiye fiyatı... Güney Koreli otomotiv devi Hyundai, Türkiye'deki minivan pazarına yeni aracı Staria'yı sundu.  Aracın tasarımı ve fiyatı oldukça ilgi çekecek gibi görünüyor. İşte detaylar...

Hyundai Staria özellikleri

Tasarım açısından oldukça fütüristik bir görünüme sahip olan Hyundai Staria'nın ön tarafında ince ve ön tarafı tamamen kaplayan şerit LED aydınlatma görüyoruz. Bu şeridin alt kısmında ise ön ızgara ve ikinci aydınlatma ledleri yer alıyor. Aracın iki tarafında da sürgülü kapılar mevcut ve arka kısımda oldukça büyük stoplara yer verilmiş. İç tasarımda da oldukça ferah bir kullanım alanı sunan Staria, hayalet gösterge ekranına sahip ve 8 inç büyüklüğünde dokunmatik bilgi-eğlence ekranıyla geliyor. Araçtaki otomatik klima bu ekranın altına yerleştirilmiş. Staria'da vites topuzu ve mekanik el freni bulunmuyor. Hyundai Staria'ya gücünü veren 2,2 litrelik CRDi dizel motor, 177 beygir ve 230 Nm tork üretiyor. 8 ileri otomatik şanzıman da aracın dikkat çeken bir teknik detayı. Aracın özelleştirilebilir 8+1 kişilik yolcu kapasitesi, ambiyans aydınlatma, kablosuz şarj, her koltuk sırasına özel yerleştirilen USB Type-A girişleri ve start-stop özellikleri de dikkat çeken diğer detaylar.

Hyundai Staria Türkiye fiyatı

Türkiye pazarına tek bir paket ve tek bir motor seçeneğiyle giren Hyundai Staria, 659.900 TL fiyatıyla kendi segmenti içerisinde ve Türkiye şartlarında oldukça ilgi çekmesi bekleniyor.