HBO Max'te yayınlanacak ve Game of Thornes evreninde geçecek olan House of the Dragon 21 Ağustos'ta izleyiciyle buluşacak. Dizinin çıkışına az bir süre kala yeni bir fragman paylaşıldu. 

Targaryen'leri anlatacak ve Game of Thrones dizisinin 300 yıl öncesinde geçecek olan dizi, uzun süredir merakla bekleniyordu. 

İşte House of the Dragon'dan yayınlanan yeni fragman:

Netflix, Witcher'ın yeni animasyon filmini duyurdu! Netflix, Witcher'ın yeni animasyon filmini duyurdu!

Amazon'un Yüzüklerin Efendisi dizisinden 12 gün önce yayınlanacak olan House of The Dragon, 10 bölümden oluşacak. Diziyi ise daha önce Game of Thrones ve Altered Carbon dizilerinde yönetmenlik yapmış olan Miguel Sapochnik yönetecek.

game-of-thrones-temelli-house-of-the-dragon-icin-yeni-fragman

Dizinin senaristliğini ise Ryan J. Condal üstleniyor. Oyuncu kadrosunda  ise Matt Smith (Daemon Targaryen), Paddy Considine (Viserys Targaryen), Olivia Cooke (Alicent Hightower), Emma D'Arcy (Rhaenyra Targaryen), Ryan Corr, Jefferson Hall, David Horovitch, Graham McTavish, Matthew Needham, Bill Paterson ve Gavin Spokes bulunuyor.  

House of the Dragon, Targaryen'lerin kendi arasında yaşanan bir iç savaşı anlatacak. George RR Martin'in The Dying of the Dragons isimli eserine dayanan yapım, zamansal olarak ise Game of Thrones'un hemen öncesindeki süreci anlatacak.

Editör: Burak Karahan