İçler ısıtan LOTR oyununun ilk detayları belli oldu: Tales of The Shire İçler ısıtan LOTR oyununun ilk detayları belli oldu: Tales of The Shire

Ünlü geliştirici FromSoftware bir sonraki büyük projesinin Armored Core VI: Fires of Rubicon olduğunu açıkladı. The Game Awards 2022'de bir fragman ile duyurulan oyunun 2023 yılında çıkması planlanıyor.

from software (3)

Yeni Armored Core oyunu, hayranlar tarafından 10 senedir bekleniyordu 

Armored Core VI: Fires of Rubicon'un dev mekanik makinelerin fragmanına dayanan oyunda tam olarak hangi konuları işleyeceği ise biraz muamma. Ancak fragman sinematiği ile kesinlikle harika görünüyor ve egzotik bir ruh hali yaratıyor. Armored Core VI, gelecek yıl piyasaya sürüldüğünde PS5, PS4, Xbox Series X / S, Xbox One ve PC'de Steam üzerinden satışa sunulacak.

from software (2)

Armored Core serisinin hayranları için bu oyun uzun zamandır bekleniyor, çünkü Armored Core V on yıldan uzun bir süre önce 2012'de piyasaya sürülmüştü. O zamandan itibaren FromSoftware'in Dark Souls serisi, Bloodborne, Elden Ring oyunlarından öğrendiklerini bu yeni Armored Core yapımı için kullanılıp kullanamayacağını görmemiz için biraz zaman gerekecek.

Armored Core VI: Fires of Rubicon'un paylaşılan fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz