Soygun ve silahlı saldırı suçlarından 17 yıl hapis cezasına çarptırılan ve yaklaşık 5 aydır firari olan adam, Call of Duty: Black Ops Cold War almak için şehir merkezine gelince yakalandı.F...

Soygun ve silahlı saldırı suçlarından 17 yıl hapis cezasına çarptırılan ve yaklaşık 5 aydır firari olan adam, Call of Duty: Black Ops Cold War almak için şehir merkezine gelince yakalandı.

Firari Clint Butler, geçtiğimiz yılın kasım ayında Buckinghamshire'daki Spring Hill Hapishanesinden kaçmıştı. Sokağa çıkma kısıtlaması uygulanırken arkadaşı ile Call of Duty: Black Ops Cold War oyununu almak için dışarı çıkan Butler, polisler tarafından durduruldu. Polisi tekmeleyerek kaçmaya çalışan Butler'ın ayağı kayıp düşünce kıskıvrak yakalandı. İşte o anlar: Olayın ardından açıklamalarda bulunan bir polis şefi, Butler’ın karantina uygulamaları devam ederken neden bir video oyun için şehir merkezine inip yakalanma riskini göze aldığını anlamadığını söyledi. Butler'ın cezasına karantina kurallarına uymadığı için 13 ay, polise saldırdığı için de altı ay daha eklendi.