Ocak ayına yaklaştıkça, FIFA oyuncularını kış yükseltme dönemi heyecanı sarmaya başlıyor. 2020-2021 sezonunun ilk yarısında performansıyla göz dolduran, mutlaka güncellenmesini beklediğimiz 5 oyun...

Ocak ayına yaklaştıkça, FIFA oyuncularını kış yükseltme dönemi heyecanı sarmaya başlıyor. 2020-2021 sezonunun ilk yarısında performansıyla göz dolduran, mutlaka güncellenmesini beklediğimiz 5 oyuncuyu sizler için listeledik.

Dominic Calvert-Lewin

Everton’un İngiliz forveti Dominic Calvert-Lewin, 11 gol ile gol krallığında Salah ve Son ile aynı gol sayısına sahip. Oyun çıktığında 78 rating ile karşımıza çıkan Calvert-Lewin, Premier Lig’de ayın oyuncusu seçilmiş ve 84 Rating’li özel bir kart gelmişti. Kış güncellemesinde Dominic Calvert-Lewin’in en az 82 değerine yükseltileceğini düşünüyoruz.

Patrick Bamford

Leeds United, Premier Lig’de düşme hattından çok uzaklarda kalarak ilk sene için kabul edilir bir iş yapıyor. Bu başarısında 93 doğumlu forvet Patrick Bamford’un katkısı da yadsınamaz. Haftanın oyuncusu seçildiği zaman 71’den 78’ e yükseltilen özel kartı, kış döneminde kalıcı olarak 78’e sabitlenebilir.

Burak Yılmaz

Listede Lille’in liderlik koltuğuna oturmasındaki en büyük katkıyı yapan Burak Yılmaz’a yer vermemek olmazdı. Burak, 6 gol ile gol krallığında yüksek seviyelerde olmasa da attığı gollerin zamanlaması oldukça önemliydi. 78 Ratinge sahip Burak’ın 82 seviyesine yükseltimesini neredeyse kesin görüyoruz.

Jack Grealish

Aston Villa’nın kaptanı Grealish, uzun yıllar underrated kalmış bir oyuncu olarak dikkatimizi çekiyor. Oyuncular arasındaki genel kanı Grealish’in en az 82 olması yönünde.

Erling Haaland

Geçtiğimiz yıl Redbull Salzburg formasıyla yarım sezon performansı kendisine Dortmund kapısını aralayan Erling Haaland, bu sezona da etkili bir giriş yapmayı başardı. Dortmund’un Norveçli genç yıldızının kış güncellemesinde 87 olması bekleniyor.