Dealabs'den billbil-kun isimli kullanıcı her ay olduğu gibi bu ay da PS Plus oyunlarını önceden sızdırmayı başardı. Neredeyse 1 yıldır doğru olarak PlayStation Plus oyunlarını sızdırmayı başaran kullanıcı Eylül 2022 oyunlarını da önceden paylaştı.

PS Plus Essential Eylül 2022 oyunları

Billbil-kun tarafından sızdırılan oyunlara baktığımızda en dikkat çekicisi Need For Speed Heat olarak göze çarpıyor. Oyunlar 6 Eylül'den 4 Ekim'e kadar erişime açık kalacak.

İşte PS Plus Eylül 2022 oyunları:

Need for Speed Heat (PS4)

Bir yandan seçkin sokak yarışçıları arasında kendinize yer edinmeye çalışırken, bir yandan da görevi kötüye kullanan polis kuvvetlerine karşı geleceğiniz heyecan verici bir yarış deneyimi.

Toem (PS5)

Elle çizilmiş bu macera oyununda hoş bir keşif gezisine çık ve fotoğraf gözünü kullanarak büyülü TOEM'in gizemlerini açığa çıkar. Tuhaf karakterlerle sohbet et, güzel fotoğraflar çekerek onların sorunlarını çöz ve rahatlatıcı bir ortamda macerana devam et!

Önemli Özellikler

Seri sıfırlanıyor: Mortal Kombat 1 resmen duyuruldu! İşte çıkış tarihi, Türkiye fiyatı ve sistem gereksinimleri Seri sıfırlanıyor: Mortal Kombat 1 resmen duyuruldu! İşte çıkış tarihi, Türkiye fiyatı ve sistem gereksinimleri

- Fotoğraf makinenle fotoğraf çekerek bulmacaları çöz ve diğer karakterlere yardım et!
- Rahatlatıcı oyun müzikleriyle kendini ortama kaptır!
- Tuhaf karakterlerle tanış ve sorunları konusunda onlara yardımcı ol!

Granblue Fantasy: Versus (PS4)

Efsanevi dövüş oyunları stüdyosu ARC SYSTEM WORKS ve Cygames güçlerini birleştirerek sevilen Granblue Fantasy evrenini aksiyon dolu bir teke tek dövüş oyunuyla evinize getiriyor. Granblue Fantasy: Versus'ta her biri öğrenmesi çok kolay ancak ustalaşması zorlu özgün dövüş stiline sahip en popüler dövüşçüler bir arada.

Ayrıca müthiş ara sahnelerle anlatılan yepyeni orijinal hikayeli RPG modu da bulunuyor. Solo oynayabilir veya arkadaşınla birlikte heyecanlı aksiyon dolu RPG savaşında dalga dalga gelen düşmanlarla savaşabilirsin.

PS Plus Essential nedir?

PlayStation Plus Essential, oyuncuların her ay birkaç 'ücretsiz' oyuna erişebildiği temel PS Plus abonelik hizmetinin yeni adıdır.

Oyuncular, PlayStation Plus Essential'a (veya daha yüksek bir katmana) abone olmaya devam ettikleri sürece, aylık dönemin sonunda artık talep edilemedikten sonra bile bu oyunları oynamaya devam edebilirler.

2022-08-31 11_22_24-Window

Kullanıcılar, abonelikleri sona erdiğinde, yeniden abone olana kadar bu oyunları oynayamaz.

Ağustos ayının PlayStation Plus Essential oyunları 6 Eylül'e kadar erişime açık durumda. Bunlar Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 (PS5/PS4), Yakuza: Like a Dragon (PS5/PS4) ve Little Nightmares (PS4).