Sidney'in doğusunda oturan bir kadın devasa boyutlardaki örümceği görünce dehşete kapıldı.

Ne yapayacağını şaşıran kadın, Facebook'ta örümceğin bir fotoğrafını paylaşarak şu açıklamayı yazdı: "Örümceklerle arası iyi olan var mı? Bu örümceği Coogee'deki dairemden çıkarmak için birine seve seve 50 dolar ödeyeceğim.

Ancak gördükleri karşısında afallayan kullanıcılardan biri kadına cevap verdi ve "Orada o canavarın fotoğrafını çekecek kadar uzun süre kalmazdım!" dedi.

örümcek-1

Bir başkası kullanıcı ise başına gelenleri anlatarak aynısını yapması konusunda şu tavsiyeyi bulundu: "Bunu kimse için çıkarmam. Birkaç hafta önce yatak odamda bir tane vardı. Ne yazık ki tek başımaydım. Yatağımda oturup onu izledim ve gece yarısı ne yapacağımı düşündüm. Elektrikli süpürgeyi aldım ve örümceği içine çektim ve üzerine yarım kutu spreyi boşalttıktan sonra elektrik süpürgesini bahçeye koydum.

Kaldırımları yürünemeyecek hale getiren scooter'lar için yeni karar! Kaldırımları yürünemeyecek hale getiren scooter'lar için yeni karar!

Birçok kullanıcı yüzlerce dolar için bu dev örümceği çıkarmayacaklarını söylerken, kadının bir alev makinesi kullanarak sorunu kökten çözmesini önerdiler.

Editör: Enes Sapmaz