Kripto para piyasasında yükseliş bekleyen dünyaca ünlü analist Scott Melker, yükseleceğini düşündüğü 5 Altcoin’i açıkladı. Bugüne kadar yaptığı analizlerle oldukça fazla kişiye para kazandıran Melker, Altcoin’lerin yükselmeye devam edeceğini söyledi.

Scott Melker’ın yükselmesini beklediği Altcoin’ler

1- Zaten yükselişte olan Binance Coin(BNB), Scott Melker’a göre ilerleyen süreçte 1000 dolar seviyesini görecek. BNB şu an 526 dolar seviyesinden işlem görüyor. Analiz doğru çıkarsa BNB, şimdiki değerinin bile yüzde 80 civarında üzerine çıkmış olacak.

2- Dünyaca ünlü analist Melker’a göre yükselecek altcoin’lerden bir diğeri ise Polygon (MATIC). Son 1 yılda 0.01 dolardan 2.19 dolar seviyelerine ulaşan MATIC’in güçlü bir proje olduğunu ifade eden Scott Melker, yükseliş trendinin devam edeceğini belirtiyor.

3- Malker’ın yükseliş beklediği üçüncü altcoin, Polkastarter isimli fonlama kuruluşunun kripto para birimi Polkastarter (POLS). Melker bu altcoin ile ilgili bir fiyat tahmini yapmıyor. POLS şu anda 3,45 dolar seviyesinden işlem görüyor.

4- Scott Melker, SushiSwap’ta da (SUSHI) iyi bir yükseliş olacağına inanıyor. 0.47 dolardan 23.38 dolara kadar yükselen altcoinin ATH, yani tüm zamanların en yüksek değeri rekorunda gözü olduğunu söyleyen analist, bu altcoindeki hedef noktasının 23.40 dolar ve üzeri olacağını belirtiyor. Şu an 20 dolardan işlem gören altcoinin destek seviyesini de bildiren Melker, bu altcoin için güvenli giriş seviyesinin 15.1 dolar olduğundan bahsediyor.

5- Dünyaca ünlü analistin bahsettiği son altcoin, Chainlink (LINK). 3.68 dolar seviyelerinden 52.88 dolar seviyelerine ulaşan ve şimdilerde 41 dolardan işlem gören altcoinin yükselmeye hazır olduğunu söyleyen Melker, LINK’in özellikle de Bitcoin karşısında değer kazanacağını belirtiyor. Melker’e göre bu altcoinin yükselmemesi için olumsuz hiçbir şey yok.

Not: Bu haber bir yatırım tavsiyesi değildir

OKUYUN  Kripto para piyasasının getirdiği yenilik: NFT nedir? -VİDEO