Son zamanlarda her türden yapım ile kendinden çokça söz ettiren Dwayne Johnson, Ekim 2022 yılında vizyona girecek Black Adam filmi ile süper kahraman oluyor. Filmin çekimine başladığı dakikadan beri DC Comics çizgi roman hayranları, Black Adam filmini sabırsızlıkla bekliyor. Çünkü bu film ile ilgili yapılan açıklamalar DC evreninin için yeni bir başlangıç olacağı yönündeydi.

 Marvel ve DC’nin sinema sektöründe rekabet ettiğini ve DC’nin biraz geride kaldığını biliyoruz. Yapılan açıklamalar ile Black Adam filmi ile DC’nin Marvel’a karşı atak yapacağına inanılıyor. Bu nedenden ötürü DC hayranları bu filme ayrı bir heyecan ile yaklaşıyorlar.

Bu gün yayınlanan Black Adam fragmanı ile izleyicilere gösterilen film kesitleri, gerçekten DC X Marvel rekabetini körükleyebilir. Çünkü fragmanda gösterilen sahneler hem görsel efektler olsun hem de çeşitlik açısından oldukça dolgun.

21 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek Black Adam filminde, Black Adam karakteri hariç Hawkman, Dr. Fate, Cyclone ve Atom Smasher gibi karakterlerde yer alacak. DC hayranlarını en çok heyecanlandıran karakterlerden birisi de Dr. Fate.

Dwayne Johnson, resmi Twitter adresinde paylaştığı bir gönderi ile DC hayranlarını daha çok heyecanlandırdı. Paylaşımda, filmin fragmanı ile birlikte “DC Evreninde yeni bir dönem başladı.” ifadelerini kullandı. DC’nin gerçekten Marvel karşısında yeni bir döneme başlaması gerekiyordu.

The Witcher hayranlarına müjde! 3. sezonun çıkış tarihi belli oldu! The Witcher hayranlarına müjde! 3. sezonun çıkış tarihi belli oldu!