Uyku kulaklığı Amazfit Zenbuds Türkiye’de resmi olarak satmaya başladı. Bu model birçok insanın hayatını değiştirebilir. Detaylar haberimizde…

Amazfit ZenBuds doğrudan uykuyu iyileştirmeye odaklanır. Bu ürünün bir cep telefonu bağlayarak müzik çalma amacı yoktur, ancak yine de uygulaması aracılığıyla doğa sesleri açabilir. Öte yandan ZenBuds, kulak içi tasarıma sahip oldukları ve bu nedenle yüksek pasif yalıtıma sahip oldukları için aktif gürültü azaltma işlevlerine sahip değildir.

ZenBuds, kulaklara iyi ve rahat bir şekilde oturması için özel olarak tasarlanmıştır, harici gürültüyü ciddi şekilde engelleyebilir ve kalp atış hızı, uyku pozisyonu ve uyku kalitesi gibi akıllı analizler yapabilir. Kulaklıkta ayrıca aşırı uyku nedeniyle insanların geç kalmasını önlemek için alarm fonksiyonu da bulunuyor. Firmaya göre kulaklığın 12 saatlik pil ömrü var. Tahmin edebileceğiniz gibi ZenBuds çok hafiftir ve farklı kulak tıkaçlarıyla birlikte gelir. Bu sayede model herkese en iyi şekilde adapte edilebilir.

Amazfit ZenBuds uyku kulaklıkları birçok insan için çok kullanışlıdır

Model şu anda Türkiye’de 1.099 TL olarak fiyatlandırılıyor. Geniş satış kanallarına giren ürünler Amazfit Türkiye garantilidir. Biliyorsunuz, Amazfit artık Türkiye’de resmileşti. Şirket artık aktif Türkiye pazarında birinci sınıf akıllı saatler elde edebiliyor.

OKUYUN  2020’nin en iyi kulaklıkları