Hollywood’un popüler aksiyon serilerinden biri olan Görevimiz Tehlike‘nin (Mission Impossible) yedinci filmi bir kez daha ertelendi. Normal şartlarda 2021 Temmuz’da çıkması planlanan film 2023 Temmuz’a ertelendi.

Sinema dünyasının önemli isimlerinden Tom Cruise, Görevimiz Tehlike serisinin başrolünde oynuyor ve seri tüm dünyada çok popüler bir hale gelmişti. Serinin yedinci filminin çıkışı ise adeta yılan hikayesine döndü. COVID-19 nedeniyle sürekli eklenen film, dördüncü kez ertelendi.

Planlanandan 2 yıl sonra vizyona girecek

Görevimiz Tehlike 7, normal şartlarda 23 Temmuz 2021’de vizyona girmesi gerekiyordu. Ancak COVID-19 sebebiyle 3 kez ertelenen filmin çıkış tarihi Eylül 2022 olarak açıklanmıştı. Fakat bu tarih de ileri bir tarihe atıldı ve film 4. kez ertelendi. Mission Impossible 7’nin yeni vizyon tarihi 14 Temmuz 2023 olarak duyuruldu. Yani en az bir buçuk yıl daha bekleyeceğiz.

Christopher McQuarrie’in yönettiği Görevimiz Tehlike 7’nin oyuncu kadrosunda Rebecca Ferguson, Tom Cruise, Vanessa Kirby, Hayley Atwell, Simon Pegg, Shea Whigham ve Ving Rhames gibi isimler bulunuyor.

60’lık delikanlı Tom Cruise daha ne yapsın? 500 kez paraşütle, 13 bin kez de motorlu atlayış…

OKUYUN  Marvel dizisi Loki'den yeni fragman paylaşıldı