Disney Plus‘ın yeni Marvel dizisi Secret Invasion‘dan yeni görüntüler ortaya çıktı. Dizinin setinden gelen fotoğraflarda oyuncular Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Emilia Clarke ve Cobie Smulders görülebiliyor.

Disney’in çevrimiçi video akış platformu Disney Plus için çıkacak olan Marvel dizisi Secret Invasion’dan yeni görüntüler karşımıza çıktı.

Secret Invasion’ın çekimleri yeni başladı ve resmi bir görüntü henüz yok. Gelen yeni görüntüler sette çekilen fotoğraflardan oluşuyor. Fotoğraflarda ünlü oyuncular Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Emilia Clarke ve Cobie Smulders görülebiliyor.

Dizinin belli olan oyuncu kadrosu şu şekilde:

Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Olivia Colman, Emilia Clarke, Cobie Smulders, Christopher McDonald, Kingsley Ben-Adir ve Carmen Ejogo

Yayın tarihi belli değil

Yayın tarihi belli olmayan Secret Invasion dizisi, Marvel çizgi romanlarında oldukça önemli bir hikayeye dayanıyor. Daha önce Captain Marvel filminde de gördüğümüz Skrull ırkının şekil değiştirerek dünyayı istila etmesini işleyecek. Hikayenin giriş kısmının bu diziyle işleneceği söylentiler arasında.

OKUYUN  Koronavirüs aşısıyla ilgili yeni çalışma yapıldı: Ölümleri %98 engelliyor