Lost, Prison Break ve Criminal Minds gibi dizleriyle bilinen ünlü yönetmen Bobby Roth, Türk yapımcılarla birlikte çekeceği T-World dizisi için Bodrum’a geldi. Türkiye’nin ilk süper kahraman kahraman dizisi T- World’un çekimleri için Türkiye’nin çeşitli yerlerini kullanacak olan Roth, ilk önce Bodrum’u gezdi.

Dizinin yapımcılarından olan Bülent Turgut ile Bodrum’a gelen yönetmen Bobby Roth, ilçeyi baştan aşağıya gezerek çekim planları yaptı.

Muhabirlere konuşan ünlü yönetmen, “Türkiye’de bir dizi çekimi yapacağız. Bodrum’u gezdik, burada da 15 günlük çekim yapacağız. Bodrum, Türkiye’nin cennet köşelerinden biri. Daha önce de gelmiştim, çok sevdiğim bir yerdi.” dedi.

Film çekmeyi de düşünüyor

Bodrum’u detaylı bir şekilde gezen Roth, T-World dizisinin dışında burada bir de film çekmeyi düşündüğünü söyledi:

“Bodrum’a ayrı bir film bile çekilebilir, zaten çekmeyi planlıyorum. Burada romantik bir film çok güzel olur.”

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bobby Roth ile bir araya geldi. Aras, “Dünyaca ünlü yönetmen Bobby Roth’un burada film çekmek istemesi bizim için çok önemli. Bodrum’da dünyada ses getirecek bir film çekilebilir. Bobby Roth Bodrum’u baştan aşağı gezdi ve çok beğendi. ‘Bodrum, film ve dizi çekmek için çok güzel bir plato’ dedi. Biz de kendisiyle bir toplantı düzenleyip Bodrum’da nasıl bir film çekilebileceğini konuşacağız” dedi.

Dizinin yapımcıları Bülent Turgut, Raif İnan ve Erdal Bozkuş’un da Bobby Roth’un Bodrum’da çekeceği film için hazırlıklara başladığı öğrenildi.

 

OKUYUN  The Walking Dead'in final sezonunun yayın tarihi belli oldu!