PlayStation’ın en popüler oyunlarından biri olan The Last of Us, dizi versiyonuyla bir numaralı gündem maddelerinden biri. Dizi hakkında yaşanan son gelişme, setten bazı sahnelerin açığa çıktığını ortaya koyuyor. Bir Twitter kullanıcısının şans eseri yakaladığı görüntüler, diziye ufacıkta olsa ışık tutuyor.

necromonica1 adlı kullanıcı ismiyle paylaşımlar yapan Twitter kullanıcısının çektiği fotoğraflara göre The Last of Us dizisi, Kanada’nın Macleod isimli bir kasabasında çekiliyor. Söz konusu kasabadaki bir caddeyi Austin Teksas’a benzetmeye çalışan set ekibi, dizinin gerçekçiliğini artırmak için de kullanılan polis araçlarını özel etiketlerle donatmış.

Twitter’dan paylaşılan görüntüler sadece polis araçlarından ibaret değil. SWAT araçları ile itfaiyeler, çekilen sahnenin aksiyon dolu olacağını gösteriyor.

HBO tarafından üstlenilen yapımın ne zaman tamamlanacağı belirsizliğini koruyor. Yayın tarihi ile ilgili net bir bilgi yer almasa da dizi ekibi, 2022 yılında dizinin tamamen hazır olacağını öngörüyor.

İşte setten çekilen fotoğraflar:

OKUYUN  Nintendo, Netflix desteğini sonlandırdı