Netflix yeni bir Güney Kore dizisi olan Hellbound ile karşımıza çıkıyor. Train to Busan ve Peninsula filmleriyle tanınan yönetmen Sang-ho Yeon, izleyicilere bir korku deneyimi yaşatacak. Yeni dizi Hellbound 19 Kasım’da yayınlanacak.

Hellbound konusu

Hellbound dizisinde, cehennemden gelen bir melek olan Azrail’in insanların önüne çıkıp onları öldürmesi işleniyor. Azrail gelmeden önce ise insanlararın ne zaman öleceklerine dair tahminler duymaları bu konuyu ilginç kılacak kısım.

Tüm bunlar yaşanırken ise yeni bir din popülerlik kazanır. Diğer insanlar ise bu yaşanan olayların arkasındaki gizemi çözmeye çalışır.

Hellbound Türkçe altyazılı fragman:

Netflix’ten yapılan dizi paylaşımı ise şöyle:

Doğaüstü varlıkların insanları kanlı bir şekilde cezalandırarak cehenneme mahkûm ettiği bir ortam, ilahi adalet temelinde kurulan dinî bir gruba zemin hazırlar. “Zombi Ekspresi”ni yöneten Yeon Sang-ho imzalı bu kanlı gerilimde Yoo Ah-in, Kim Hyun-joo, Park Jeong-min başrollerde.

Toronto Uluslararası Film Festivali’ne davet edilen ilk Kore dizisi olan Hellbound, 19 Kasım’da Netflix’te seyircilerle buluşacak.

OKUYUN  İşte Netflix'in en ucuz olduğu ülkeler: Gülsek mi ağlasak mı bilemedik...