Dünyanın en büyük oyuncak üreticisi Mattel’in ikonik oyuncağı “Barbie” beyazperdeye uyarlanıyor. Margot Robbie ve Ryan Gosling gibi iki önemli ismin başrollerini paylaşacağı Barbie filminden ilk fotoğraf yayınlandı.

Las Vegas’taki CinemaCon etkinliği, sinema dünyasından da birçok duyuruya sahne oldu. Bunlardan biri de Warner Bros’un Barbie filminden. Barbie filminin çıkış tarihi belli oldu ve filmden ilk görüntü yayınlandı.

Warner Bros. tarafından yapılan duyuruda, Barbie filminin 21 Haziran 2023’te vizyona gireceği açıklandı. Warner Bros ayrıca güzel oyuncu Margot Robbie’nin de Barbie olarak gözüktüğü ilk fotoğrafı paylaştı.

İşte Barbie rolünde Margon Robbie:

Barbie filminde Margot Robbie’nin yanı sıra, Ryan Gosling, Kate McKinnon, Alexandra Shipp, America Ferrera, Simu Liu ve Will Ferrell gibi önemli isimler de rol alacak. Yönetmenlik koltuğunda ise, Lady Bird ve Little Women filmlerinden bildiğimiz Greta Gerwih oturuyor.

Warner Bros geçtiğimiz gün yine bir Mattel oyuncağı olan Hot Wheels için bir film çekileceğini duyurmuş ve ünlü yönetmen J.J Abrams’ın yapımcılık şirketiyle anlaşmıştı.

OKUYUN  Instagram'a yeni çıkartma türleri ve Star Wars sohbet temaları geliyor!