Netflix’in en çok izlenen Türk dizilerinden olan ‘Kulüp‘ün yeni sezonu heyecanla bekleniyordu. Kulüp dizisinin 2. kısım çıkış tarihi belli oldu. Ayrıca Kulüp 2. kısım fragmanı da yayınlandı. İşte detaylar…

Kulüp 2. sezon (2. kısım) ne zaman çıkacak?

Netflix, Kulüp dizisinin 2. sezonunun (2. kısım) 6 Ocak 2022’de yayınlanacağını açıkladı. Ayrıca Kulüp 2. kısım için bir de fragman yayınlandı. Fragman, “Aile demek, sizi sabırsızca bekleyenlerin olması demek. Kulüp 2. kısım, 6 Ocak’ta sadece Netflix’te.” açıklamasıyla paylaşıldı.

İşte Kulüp ikinci sezon (ikinci kısım) fragmanı

Yayınlanan fragmanda yine sevilen atmosferin devam ettiği ve İsmet ile Raşel arasındaki olayların sürdüğü görülüyor. Mathilda’nın Raşel’e “Yapma Raşel. Bu İsmet sana sahip çıkmayacak!” diye bağırdığı görülüyor.

Kulüp dizisinin konusu

Dizi 1955 yılında geçiyor. Eski bir mahkum olan Matilda, o dönemin en önemli gece kulüplerinden birinde çalışıyor. Bir de kendinden bihaber olan kızı vardır. Ancak hapisten çıktıktan sonra kızının hayatına girmek isteyen Matilda, güzel bir ilişki kurmak için elinden geleni yapar.

Matilda, kızı Raşel‘i, o dönem Pera‘nın belalılarından olarak bilinen Fıstık İsmet‘ten uzak tutmak için elinden geleni yapar. Diğer yandan da patronu Orhan, gece kulübünün yöneticisi Çelebi ve akşamları sahnenin yıldızı olan Selim‘in ego mücadelesinin ortasında kalır. Gittiği her yere huzur ve neşe getiren Matilda, çalıştığı kulübü de kendisi ve iş arkadaşları için sıcak bir yuva haline getirir.

Kulüp dizisi oyuncuları

Kulüp dizisinin oyuncu kadrosunda, Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Salih Bademci, Fırat Tanış, Metin Akdülger, Asude Kalebek, Suzan Kardeş, İştar Gökseven, Merve Şeyda Zengin, Sezer Arıçay ve Doğanay Ünal gibi, pek çok ünlü isim bulunuyor.

OKUYUN  Netflix'in rekortmen filminin 2. ve 3. filmi geliyor