Türkiye’nin ev dünyanın en çok kullanılan video akış platformu Netflix, her ay kullanıcılarının karşısına yeni ve özel yapımlarla çıkmaya devam ediyor. Netflix’e kasım ayında eklenecek özel içerikler belli oldu. Gelin Kasım 2021’de Netflix’te yayınlanacak yeni içeriklere birlikte göz atalım.

Netflix’in kasım ayında kütüphanesine ekleyeceği özel yapımlar, bir video ile duyuruldu. Videoyu tabii ki aşağıdan izleyebilirsiniz. Ancak bu videoda öne çıkan bazı başlıkları sizin için kısaca özetleyelim.

  • Sevilen dizi Narcos: Mexico 3. sezonuyla 5 Kasım‘da yeniden Netflix kütüphanesinde yerini alacak.
  • Big Mouth, Netflix için Andrew Goldberg, Nick Kroll, Mark Levin ve Jennifer Flackett tarafından yaratılan, Amerikan yetişkin animasyon dizisi Big Mouth 5. sezonuyla 5 Kasım‘da Netflix’te.
  • Uzun zamandır fragmanları ve paylaşılan fotoğraflarıyla sinemaseverleri heyecanlandıran Red Notice, 12 Kasım‘da ilk kez yayınlanacak.
  • Anime dünyasının en önemli yapımlarından olan Cowboy Bebop’un dizi uyarlaması 19 Kasım‘da Netflix’te olacak. Uzayın en iyi ödül avcısıyla bir maceraya hazır mısınız?

  • He-Man olarak tanıdığımız Kainatın Hakimleri: Keşif, ilk sezonun ikinci kısmıyla 23 Kasım günü Netflix’teki yerini alacak.

Tüm bu yapımların yanında her ay olduğu gibi Netflix özel yapımı olmayan yeni içerikler de platform kütüphanesine eklenecek.

Aşağıdaki video ile Kasım ayında Netflix’e eklenecek tüm özel yapımları görebilirsiniz:

OKUYUN  iPhone fiyatlarını uçtu! Apple'dan dolar zammı: İşte yeni zamlı iPhone, Apple Watch ve iPad fiyatları