DC‘nin düzenlediği FanDome etkinliği heyecanla takip edildi. DC FanDome etkinliği bu yıl oldukça hareketli ve sürprizli geçti ve beklendiğine değdi diyebiliriz.

DC FanDome etkinliğinde onlarca dizi ve filmden bilgiler, fragmanlar ve hatta özel röportajlar yayınlandı. Etkinlikte yayınlanan tüm dizi, film fragmanları ve tanıtımları bir araya getirdik. The Batman, Flash, Black Adam ve birçok filmin de aralarında bulunduğu fragmanları aşağıdan izleyebilirsiniz.

İşe FanDome etkinliğinden her şey:

Black Adam

Başrolünde Dwyane “The Rock” Johnson’ın yer aldığı film, Shazam’ın baş düşmanı olan Black Adam’ı konu alıyor. Film 29 Temmuz 2022’de vizyona girecek.

Aquaman: The Lost Kingdom

Yeni Aquaman filmi Aquaman: The Lost Kingdom’dan fragman değil ama bir kamera arkası videosu yayınlandı. Aquaman: The Lost Kingdom 16 Aralık 2022’de vizyona girecek.

Aquaman: King of Atlantis

Aquaman animasyonu olan King of Atlantis hakkında bazı görseller paylaşıldı.

Peacemaker

Suicide Squad filminde de karşımıza çıkan Peacemaker’ı anlatacak dizinin başrolünde John Cena var. HBO Max’te yayınlanacak olan dizi 13 Ocak 2022’de çıkıyor.

Doom Patrol

DC’nin popüler dizisi 3. sezonuyla geri dönüyor. Ayrıca 4. sezon da resmi olarak onay aldı.

The Flash

DC’nin en çok sevilen ve filmi beklenen kararkterlerinden olan Flash’ın filmi The Flash’ten ilk fragman yayınlandı. Filmin çıkış tarihi açıklanmadı ancak filmin çekmilerinin devam ettiği belirtildi.

Injustice

Injustice’in animasyon filmi 19 Ekim’de çıkacak.

Blue Beetle

DC’nin fazla popüler olmayan süper kahramanı Blue Beetle’ın filmi için hazırlanan konsept tasarım da etkinlikte paylaşıldı. Filmle ilgili bir bilgi bulunmuyor.

Batwoman

Batwoman’ın 3. sezonu için hazırlanan bu Retro fragman, 3. sezonda bizleri bekleyen olaylar hakkında birkaç ipucu veriyor.

Catwoman: Hunted

Batman:Unburied

Spotify ve DC’nin ortak yapımı olan proje; görüntüleri dinleyenlerin hayal gücüne bırakan sesli bir macera sunuyor. Çıkış tarihi ise bilinmiyor.

OKUYUN  Facebook kullanmak depresyona sokuyor

Harley Quinn

Harley Quinn’in animasyon dizisinin 3. sezonunu tanıtıldı.

Naomi

Superman’e takıntılı genç bir kahramanı anlatan dizinin ilk bakış fragmanı yine bu etkinlikte gösterildi. Dizi 2022 yılında izleyicilere sunulacak.

Shazam 2: Fury of The Gods

Shazam serisi, Fury of The Gods isimli devam filmi ile 2023 yılında izleyicilerle buluşacak.

The Batman

Gecenin en dikkat çeken paylaşımı ise yeni Batman filmiyle ilgili yayınlanan fragman oldu. The Batman fragmanı büyük ilgi çekti ve çok beğenildi. #TheBatman etiketi Twitter’de dünya çapında bir numaraya çıktı. The Batman 4 Mart 2022’de çıkış yapacak.

DC League of Super-Pets

Süper kahramanların evcil hayvanlarının hayatını anlatan bu eğlenceli animasyon film, 20 Mayıs 2022 tarihinde sinemalarda olacak.

The Sandman

Netflix dizisi The Sandman’den bir poster yayınlandı. Başrolde Gwendoline Christie’nin oynayacağı dizinin yayın tarihi belli değil.

Titans

Titans’ın 3. Sezon final fragmanında, Batman’in hem düşmanı hem dostu olan Catwoman’ın adının geçmesi, onaylanan 4. sezonda Catwoman’ı göreceğimiz anlamına geliyor.

Young Justice: Phantoms

Young Justice dizisinin 4. sezonu olacak olan Phatoms’ın ilk bölümün ilk 4 dakikası da bu etkinlikte yayınlandı.

Batman: Caped Crusader

Batman’in ilk animasyon serisinin orijinale bağlı olarak yeniden yapımı olacak olan bu animasyon serisi hakkında da bazı röportajlar yine FanDome etkinliğinde yayınlandı.

Stargirl

Stargirl’ün solo dizisinin yeni sezonu FanDome etkinliğinde kısa bir fragman ile tanıtıldı. Dizi 19 Ekim’de geliyor.

Pennyworth

Alfred Penyworth’ü analtan dizinin 3. sezonundan bilgiler paylaşıldı. Dizinin yeni sezonunda zaman atlaması olacağı belirtildi.

DMZ

Gelecekte bir grup insanın toplanıp dünyayı değiştirme çabasını anlatacak olan DMZ dizisinin çekimlerine başlandığı, FanDome etkinliğinde resmi olarak açıklandı. Çok yakında çıkacağı açıklanan dizinin yayın tarihi henüz belli değil.

OKUYUN  Küçük mutlu ağaçlar... Netflix'in Bob Ross belgeselinden fragman ve çıkış tarihi geldi!

Static Shock

DC’nin çok bilinmeyen genç kahramanlarından olan Static Shock’un solo filminin geleceği onaylandı. Filmin çıkış tarihi ise bilinmiyor.