İzleyicilerin merakla beklediği The Witcher’ın ikinci sezonundan bir video daha paylaşıldı. Geçtiğimiz aylarda ikinci sezon çekimleri biten dizinin hayranları sabırsızlıkla yayınlanacağı günü bekliyor. Oyun dünyasında da oldukça sevilen The Witcher, Netfix’te dizi olarak karşımıza çıkmıştı. İlk sezonuyla izleyicilerin oldukça beğenisini toplayan yapımın ikinci sezonu bekleniyordu.

Netflix’in Geeked Week etkinliği kapsamında, dizinin ikinci sezonuna dair bir Ciri videosu paylaşılmıştı anca bu video çok kısa olduğu için izleyicilerin merakını giderememişti. Yeni gelen video da ise Geralt’ı görüyoruz. Dizinin bir diğer fragmanının 9 Temmuz’da düzenlenecek WitcherCon etkinliğinde yayınlanması bekleniyor.

Bu yıl içerisinde yayınlanması beklenen dizinin, net bir tarihi yok. Geralt’ın yer aldığı ikinci fragmanı ise haberimizde bulabilirsiniz. Video, Geralt’ın yeni maceralarına odaklanmışa benziyor. Siz The Witcher dizisi ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi Megabayt ekibiyle paylaşmayı unutmayın.

OKUYUN  İşte Türkiye'nin yeni en ucuz 2021 model sıfır otomobili!